Adventinė popietė Pajūrio vaikų globos namuose

2011 gruodžio 18

(TPA LS Šilalės poskyrio pirmininkė Edita Aurilienė)

Artėjant Kalėdoms – gerumo ir vilties metui, kiekvienam norisi tapti geresniam, nuoširdesniam, pagalvoti apie nuveiktus gerus darbus. Todėl  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato darbuotojų ir Tarptautinės policijos asociacijos LS Šilalės poskyrio iniciatyva surengta Kalėdinė labdaros akcija. Akcijos tikslas – paremti Pajūrio vaikų globos namų vaikučius. 

Akcijos metu buvo aukojami pinigai už kuriuos buvo perkami žaislai, stalo žaidimai. Dovanėlės buvo įteiktos globos namų auklėtinių surengtoje Adventinėje popietėje, kurioje vaikai deklamavo eilėraščius, žaidė kartu su svečiais, pasakojo įvairius pasakojimus. Pasibaigus šventei, vyresnieji vaikučiai draugiškai šnekučiavosi su pareigūnais, domėjosi pareigūnų darbu, galimybėmis studijuoti policijoje, o mažieji smalsiai apžiūrinėjo uniformas.     

Akcija parodė, kad policijos pareigūnai siekia ne tik užtikrinti žmonių saugumą ir viešąją tvarką, bet ir parodo  neabejingumą ir rūpestį globos namų vaikučiams.

Tikimės, kad ši Kalėdinė akcija taps tradicine bei  suteiks džiaugsmo ir malonių akimirkų ne tik mažiesiems mūsų draugams bet ir pareigūnams.