Alytiškiai šventes pasitiko su muzika

2011 26 gruodžio

(TPA LS Alytaus poskyrio informacija)

 

Šių metų gruodžio mėn. 16 d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Alytaus poskyris savo nariams ir jų šeimoms, bei kitiems Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, padovanojo Kalėdinį koncertą.

Vienos valandos trukmės koncerte grojo Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninis orkestras „Svajonė“ kartu su meno vadove Daiva Martikonyte ir dirigentu mokytoju ekspertu Pranu Stepanovu. Orkestras atliko eilę žinomų kūrinių, tokių kaip Piotro Čaikovskio „Gėlių valsas“ iš baleto ‚Spragtukas“, freddy Mercury „Bohemiškoji rapsodija“, Sergejaus Prokofjevo „Montekiai ir Kapulečiai“ iš baleto „Romeo ir Džiuljeta“, Mikalojaus konstantino Čiurlionio „Bėkit bareliai“ ir kitus kūrinius. Po koncerto visi susirinko į šventinę Kalėdinę vakaronę, kur netrūko linksmybių. Vakaronės metu buvo aptarti nuveikti darbai bei ateinančių metų planai. 

Dėkojame partneriams, Alytaus apskrities vyriausajam policijos komisariatui bei visuomeninėms organizacijoms: Alytaus policijos profesinei sąjungai, Alytaus policijos sporto klubui „Aukuras“, Alytaus komisarų klubui.