Apie Kelmiės poskyrio pramoginę išvyką į Latviją

2019 12 vasario TPA LS Kelmės poskyrio pirmininkė Lina Leščauskytė

2019 vasario 9 d. TPA LS Kelmės poskyrio nariai  spinduliuodami gera nuotaika ir šypsenomis veiduose vyko į Riekstukalni (Latviją) išbandyti savo jėgas slidinėjimo trasoje. Dalis važiuojančiųjų slidinėjo pirmą kartą, todėl jiems buvo naujas iššūkis, galimybė išbandyti save, kiti nariai atvykę turėjo galimybę lavinti  savo slidinėjimo įgūdžius. Kupini energijos, trasoje praleista keturios valandos, kurios prabėgo labai greitai.

Po slidinėjimo, nuovargiui nesijaučiant, nariai lankėsi tarptautiniame ledo skulptūrų festivalyje Jelgavoje. Festivalyje buvo demonstruojamos įspūdingos ledo skulptūros, kurias sukūrė į šį festivalį pakviesti menininkai iš viso pasaulio. Festivalio tema „Kinas“. Kiekvienas menininkas iš ledo kūrė savo stebuklą: kai kam tai graži aktorė, sustingus šokio judesyje, kai kam – vaikystės filmų herojai, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija. Sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu. Taip pat klausėmės nuotaikingo Laurio Reiniks koncerto bei gėrėjomės įspūdingais fejerverkais. Namo grįžome puikios nuotaikos ir kupini puikių įspūdžių!!!

Kaip sekėsi poskyrio nariams slidinėjimo trasoje, galite pamatyti socialiniame tinkle Facebook, TPA LS Kelmės poskyrio puslapyje, kur yra įkeltas trumpas filmukas.