Arabiška naktis Vilniuje

2008 gruodžio 28

(TPA LS PDPA pirmininkas Algis Kojala)

Policijos departamento policijos asociacijos nariai jau tradiciškai Šv. Kalėdų išvakarėse surengė paskutinį šiais metais pramoginį poilsinį renginį. Šį kartą buvo pasirinkta tema – Arabiška naktis. Fantazijoms vietos netrūko, bet pasirengimui ir tinkamo garderobo paieškoms reikėjo skirti laiko ir pastangų.

Rezultatai pralenkė lūkesčius. Keistais, rytietiško stiliaus rūbais apsirengusius kolegas ir saviems buvo nelengva pažinti. Profesionali pilvo šokio atlikėja margame „arabų“ ratelyje demonstravo įmantrius rytietiškų šokių judesius. Mūsiškiai (Ramunė, Loreta, Artūras, Giedrius, ir kt.) taip pat stengėsi kaip mokėjo.

Renginyje dalyvavę PDPA narių vaikai (Goda, Rūta, Eglė, Ieva, Elzė ir Simonas) buvo paskatinti apdovanojimais už aktyvų dalyvavimą 2008 m. Tarptautinės policijos asociacijos renginiuose. Egzotiškoje vakarėlio aplinkoje į PDPA buvo priimta nauja narė (Zita). Arabiški Kalėdų seneliai (Arūnas ir Vladas) dalino dovanas viktorinų laimėtojams ir šiaip jiems patikusiems „arabams“.

Pirmoje vakaro dalyje Aidas priderino n
eįprastas mūsų ausiai, rytietiškas melodijas. Vėliau vis dėlto perėjome prie mums įprastesnės lietuviškos-europietiškos muzikos ir karaoke. Su gera nuotaika palydėjome senuosius, gal neliūdėsime ir naujuosiuose..., tik su šaltosiomis ugnelėmis ir fejerverkais reikėtų elgtis atsargiai