Boulingo turnyre PAR komanda iškovojo pirmąją vietą

2009 29 sausio

(Rolandas Smilingis – Pakrančių apsaugos poskyrio valdybos narys)

Uostamiesčio muitininkus vienijanti Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA), siekdama išlaikyti tradiciją Tarptautinę muitinių dieną minėti sporto ir pramoginiais renginiais, šių metų sausio 24 d. suorganizavo boulingo turnyrą į kurį pakvietė ne tik Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojus ir jų šeimų narius, bet ir muitinei giminingų institucijų asociacijų atstovus – Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Pakrančių apsaugos ir Klaipėdos policijos mokyklos poskyrių narius.

Vyrų nugalėtojų trejete, surinkęs 327 taškus, pirmąją vietą užėmė Molo jūrų uosto posto inspektorius Aidas Puidokas, antrąją vietą iškovojo VSAT Pakrančių apsaugos poskyrio atstovas Aidas Kalvis, trečiąją – Klaipėdos teritorinės muitinės Pilies jūrų uosto posto viršininko pavaduotojas Gintautas Buvarskis.

Po individualių varžybų boulingo turnyro dalyviai rengėsi komandiniam žaidimui. Komandinėse varžybose iš viso dalyvavo 9 komandos.

Surinkusi 618 taškų pirmosios vietos nugalėtoja komandinėse varžybose tapo IPA Pakrančių apsaugos poskyrio komanda, antroji, surinkusi 601 tašką, liko VLMA II komanda, o garbinga trečioji vieta atiteko Klaipėdos policijos mokyklos „Vėtros” komandai, surinkusiai 497 taškus.

Boulingo turnyro laimėtojai pagerbti ne tik aplodismentais, bet ir apdovanoti VLMA įsteigtais prizais: taurėmis, diplomais ir kitais įvairiais žaismingais suvenyrais.