Druskininkuose organizuotas antrasis tarptautinis TPA golfo turnyras

2018 rugsėjo 24 TPA LS Druskininkų poskyrio informacija

Rugsėjo 21 dienos (penktadienio) popietę, palydėdami paskutines nueinančios astronominės vasaros dienas, „Vilkės“ golfo aikštyne, Druskininkų savivaldybėje, antrąkart vyko tarptautinis golfo turnyras, kurį organizavo ir vykdė Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Druskininkų poskyris. Nors tai antrasis toks renginys, tačiau tikimasi, jog jis taps tradiciniu kasmetiniu tarptautiniu turnyru, kuriame dalyvių geografija plėsis sulig kiekvienais metais. Pasak sinoptikų tądien buvo paskutinė šiltoji ir vasariška diena, tad visi dalyviai gali drąsiai patvirtinti, kad nei gero oro, nei puikios nuotaikos niekam netrūko. Dalyviai, atvykę iš TPA LS poskyrių ne tik iš Druskininkų, Alytaus, Policijos departamento, bet ir TPA Lenkijos skyriaus Mozūrų regiono, apsiginklavę saulės akiniais, bei specialiu inventoriumi, susikaupę taikė į golfo kamuoliukus, vieni, siekdami mušti kuo toliau, kiti – kuo taikliau.

Po oficialaus renginio atidarymo ir sveikinimo žodžių, dalyviai, suskirstyti į grupeles, išėjo į golfo laukus ir susitiko prie bendro stalo pasivaišinti čia pat ant laužo išvirta tiršta žvėrienos sriuba ir draugiškam pasiekimų aptarimui tik po 3 valandų susikaupimo reikalaujančio pomėgio. Ši veikla nepaliko nei vieno abejingo, o kai kurie, golfo trenerių žodžiais tariant, pasirodė lyg būtų ne mažiau kaip 5-erius metus žaidžiantys profesionalai. Taikliausio smūgio varžybose prizą laimėjo Druskininkų poskyrio narys Juozas Grigas ir atstovas iš Lenkijos, o tolimiausius smūgius atliko Druskininkų poskyrio narys Giedrius Goberis ir TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius.

Nedalyvavusiems, kaip visuomet pateikiame kelias šaunaus renginio akimirkas, kad kitąmet nepraleistumėt progos ir Jūs, mieli skaitytojai.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir dalijosi puikia nuotaika, juoku ir pašnekesiais. Išskirtinis dėkui Edgarui Suchanekui už vertėjavimo paslaugas, kad visi vieni kitus geriau suprastų :)