Dėl 2018 m. pažymėjimų fotografijų kokybės

Pradžia: 2018 kovo 4

Pabaiga: 2018 kovo 4

Vieta: TPA LS Biuras

Mieli TPA nariai,

Iš eilės poskyrių pirmininkų ir TPA narių gauti nusiskundimai dėl 2018 m. TPA nario pažymėjime atspausdintų blankių fotografijų.

Dėl to kreipiausi į mums pažymėjimus gaminančios įmonės vadovą. Gautas toks situacijos paaiškinimas:

– Spausdinant 2017 m. pažymėjimus buvo gauti atskiri nusiskundimai dėl per tamsių fotografijų. Maketuojant 2018 m. pažymėjimus taip pat buvo pastebėta, kad daugelio TPA narių fotografijos yra per tamsios.

– Todėl programinėmis priemonėmis buvo pakoreguoti nustatymai ir visos fotografijos buvo spausdinamos kiek pašviesintos. Tokiu būdu TPA narių, kurių pateiktos kokybiškos ir tinkamos spausdinti kaip originalios fotografijos, buvo bereikalingai pašviesintos.

– Koreguoti atskirai kiekvieną iš bene 3000 narių fotografiją būtų nepagrįstai didelės sąnaudos.

*** Todėl sutarta taip, kad tie TPA nariai, kurių 2018 m. nario pažymėjimuose yra atspausdintos labai blankios fotografijos ir dėl to sunku identifikuoti asmenį, kuo operatyviau, bet ne vėliau, kaip iki kovo 4 d. pateiktų prašymą į TPA LS Biurą elektroniniu paštu e.zekaite@gmail.com, kad iki TPA LS Suvažiavimo galėtume atspausdinti naujus pažymėjimus.

Taip pat maloniai prašome peržiūrėti visų TPA narių fotografijas Narių apskaitos sistemoje ir  pakeisti fotografijas į tinkamos kokybės fotografijas tam, kad kitais metais jau be papildomo šviesinimo būtų galima TPA pažymėjimuose spausdinti originalias fotografijas.

Kartu raginu papildyti narių kortelių informaciją kontaktiniais duomenimis (el.pašto adresais, telefono numeriais, taip pat patikslinti narių statusą). Pastabų laukelyje rekomenduojame įrašyti ir papildomą informacija, pvz., ar narys yra poskyrio valdybos narys, užima kt. pareigas, taip pat apie tarnybos vietą ar pan.

Servo per Amikeco!

TPA LS – Vytautas Jasiulevičius