MOTO ROKI

Pradžia: 2023 20 gegužės

Pabaiga: 2023 20 gegužės

Vieta: Rokiškis

TPA LS Rokiškio poskyris organizuoja sporto šventę, kuri vyks 2023 m. gegužės 20 dieną 12.00 valandą „Moto-Roki” trasoje, esančioje Uljanavos kaime (apie 1,5 km nuo Rokiškio miesto).

Kaip į ją atvykti rasite www.motoroki.lt (moto trasa).

Sporto šventėje planuojame organizuoti varžybas suaugusiems ir vaikams. Pagrindinės varžybos bus su kartingais.

Planuojame sudaryti aštuonias komandas po 3 dalyvius kiekvienoje.
Važiavimui su kartingais turėti savo aprangą persirengimui. Papildomai organizuosime ir kitas rungtis. Jos bus individualios (nereikalaus didelio pasiruošimo) ir jose galės dalyvauti visi norintys asmeniškai. Kadangi tai bus laisvalaikio praleidimas, tai griežtos programos nebus, varžybas organizuosime pagal poreikius. Neužmiršime ir Jūsų vaikučių, kuriems irgi sudarysime
sąlygas parungtyniauti.

Pačioje trasoje yra pavėsinė, kur galėsime pabendrauti bei kartu pasišildysime prie degančio draugystės laužo. Planuojame kepti kiaušinienę, o norintiesiems individualiai sudarysime sąlygas išsikepti šašlykų ar dešrelių (bet čia turėtų atsivežti patys).
Visos sporto šventės išlaidos Jūsų poskyriui kainuotų 50 eurų. Kadangi komandų kartų varžybose skaičius ribotas, tad (jei bus daugiau norinčiųjų) laimės pirmieji atsiliepusieji…
Informacijos apie norą dalyvauti mūsų sporto šventėje lauktume iki 2023 m. balandžio 20 dienos, kreipiantis asmeniškai į TPA LS Rokiškio poskyrio pirmininkę Laurą Talačkienę.
Pinigus už dalyvavimą sporto šventėje pervesti į TPA LS Rokiškio poskyrio sąskaitą LT78 7300 0100 8341 5936 Swedbank AB. Registracijos numeris 173744830 iki 2023-04-20.
Mes pasistengsime šventę padaryti kaip galima geriau, bet tai priklausys ne tik nuo mūsų, bet ir nuo oro bei Jūsų geros nuotaikos… Tad lauksime atvykstančių (nepamirškite ir vaikučių).
Jei galėsite, preliminariai norėtume žinoti, kiek žmonių (atskirai suaugusiųjų ir vaikučių) planuoja atvykti iš kiekvieno poskyrio. Iki susitikimo Rokiškyje. Jei dar kiltų klausimų, rašykite (el. p. laurieneee@gmail.com) ar skambinkite  (+370-648-06988), maloniai į juos atsakysim.

Servo per Amikeco
Pagarbiai,
TPA LS Rokiškio poskyrio pirmininkė Laura Talačkienė