Pateikti 2019 m. veiklos ataskaitas

Pradžia: 2020 15 sausio

Pabaiga: 2020 15 sausio

 

PRIMINIMAS 13-ai poskyrių

Mieli TPA bičiuliai,

Kaip ir kiekvienais metais maloniai prašome OPERATYVIAI (iki 2020-01-15 > 2020-01-27) užpildyti ataskaitos už 2019 m. formas Jūsų poskyrių informacija apie poskyrį  (kaip juridinį asmenį) ir apie Jūsų 2019 m. nuveiktus darbus, jų rezultatus. Nepašykštėkite laiko ir vaizduotės, kad aprašytumėte, suskaičiuotumėte absoliučiai visus metų įvykius, darbus ir pan.

Tiesioginė nuoroda į parengtą TPA LS veiklos 2019 m. ataskaitą pateikta poskyrių pirmininkams jų elektroninio pašto adresais.
Taip pat prašome iki tos pačios datos pateikti paraiškas dėl Jūsų organizuojamų 2020 m. regioninių ar respublikinių renginių, bei jų preliminarias detalizuotas sąmatas tokiu pat principu, kaip tai daroma jau eilę metų, t.y. nurodant kokios lėšos būtų skiriamos prizams, patalpų ar įrangos nuomai ir pan. Jums pageidaujant, papildomai galėsime išsiųsti pavyzdžius, kaip kai kurie poskyriai pernai pateikė atitinkamus dokumentus.
Ataskaitose pateikta informacija ir paraiškos (formuojant metinio biudžeto projektą) bus apsvarstytos TPA LS valdybos posėdyje sausio pabaigoje – vasario pradžioje.

Servo per Amikeco!
TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius