ROKIŠKIO SPORTO ŠVENTĖ – 2019 „Moto-Roki“

Pradžia: 2019 12 spalio

Pabaiga: 2019 12 spalio

Vieta: Uljanavos kaimas, Rokiškio r.

TARPTAUTINĖS POLICIJOS ASOCIACIJOS (TPA) LIETUVOS SKYRIAUS

ROKIŠKIO POSKYRIS

2019 m. spalio 12 dieną

Organizuoja 5-ąją sporto šventę visiems susidomėjusiems renginiu Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus nariams ir jų šeimų nariams bei kviestiniams svečiams.

ROKIŠKIO SPORTO ŠVENTĖ 2019“

Kur: „Moto-Roki“ trasoje, esančioje Uljanavos kaime, Rokiškio r. sav. (apie 1,5 km nuo Rokiškio miesto). Kaip į ją atvykti rasite www.motoroki.lt (moto trasa).

Kada: 10.00 valandą

Organizuojamos rungtys: Pagrindinės varžybos su kartingais; Bokšto statymo rungtis; Smiginio varžybos, šaudymas oriniu šautuvu į kliūtis.

Sporto šventėje planuojame organizuoti varžybas suaugusiems ir vaikams. Pagrindinės varžybos bus su kartingais. Planuojame sudaryti komandas po 3 dalyvius kiekvienoje. Visą tam skirtą atributiką žadėjo parūpinti organizatoriai, tik jie bijo, kad jų sportiniai kostiumai gali būti mums per maži… Tad jei bus didesnio stoto vyrų – tegu jie apsirengia prasčiau. O geriausia tai padaryti visiems, nes savas rūbas mielesnis. Po varžybų visiems norintiems pasistengsime leisti prasukti po pora ratų be rezultato…

Kadangi tai bus laisvalaikio praleidimas, tai griežtos programos nebus, varžybas organizuosime pagal poreikius. Neužmiršime ir Jūsų vaikučių, kuriems irgi sudarysime sąlygas parungtyniauti.

Pačioje trasoje yra pavėsinė, kur galėsime pabendrauti bei kartu pasišildysime prie degančio draugystės laužo. Planuojame kepti kiaušinienę, o norintiesiems individualiai sudarysime sąlygas išsikepti šašlykų ar dešrelių (bet čia turėtų atsivežti patys dalyviai).

Visos sporto šventės išlaidos Jūsų poskyriui kainuotų 40 eurų (nepriklausomai nuo dalyvių ir žiūrovų skaičiaus). Kadangi komandų kartingų varžybose skaičius ribotas, tad (jei bus daugiau norinčiųjų) laimės pirmieji atsiliepusieji… Informacijos apie norą dalyvauti mūsų sporto šventėje lauktume iki 2019 m. rugsėjo 27 dienos, kreipiantis asmeniškai į TPA LS Rokiškio poskyrio pirmininkę Laurą Mickevičienę.

Pinigus už dalyvavimą sporto šventėje pervesti į TPA LS Rokiškio poskyrio sąskaitą LT78 7300 0100 8341 5936 Swedbank AB. Įmonės kodas173744830 iki 2019-09-27.

Mes pasistengsime šventę padaryti kaip galima geresnę, bet tai priklausys ne tik nuo mūsų, bet ir nuo oro bei Jūsų geros nuotaikos… Tad lauksime atvykstančių (nepamirškite ir vaikučių). Jei galėsite, preliminariai norėtume žinoti, kiek žmonių (atskirai suaugusiųjų ir vaikučių) planuoja atvykti iš kiekvieno poskyrio. Iki susitikimo Rokiškyje. Jei dar kiltų klausimų, rašykite (el. p. laurieneee@gmail.com) ar skambinkite (8-648-06988), maloniai į juos atsakysiu.

Servo per Amikeco

Pagarbiai,

TPA LS Rokiškio poskyrio pirmininkė

Laura Mickevičienė