TPA Baltijos šalių skyrių autožygis „DĖKOJAME JUMS“

Pradžia: 2018 lapkričio 1

Pabaiga: 2018 lapkričio 4

Vieta: Kooli tee 12, Paikuse, Pärnu maakond

„DĖKOJAME JUMS“ –  AUTOŽYGIS TRIJŲ BALTIJOS VALSTYBIŲ IR JŲ POLICIJOS ŠIMTMEČIAMS PAMINĖTI
Tęsiant gražias 100-mečio tradicijas, TPA Estijos skyriui inicijavus, lapkričio 2-3 dienomis organizuojamas TPA Estijos-Latvijos-Lietuvos skyrių atstovų žygis automobiliais per Estijos-Latvijos-Lietuvos valstybių teritorijas, simboliniu pavadinimu „Dėkojame Jums“, kurių metu bus aplankyti žuvusiųjų kovose už Nepriklausomybę karių kapai, paminklai, o taip pat policijos pareigūnų kapai, memorialai, padėtos gėlės, vainikai, žuvusieji pagerbti tylos minute. Planuojama, kad automobilių koloną lydės visų trijų valstybių forminiai policijos automobiliai. Taip pat visiems automobiliams gaminami proginiai lipdukai, automobiliai bus papuošti valstybinėmis ir TPA vėliavėlėmis. Projektą remia Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.
Paskutiniai žygio „akordai“ dar styguojami, bet laikas spaudžia, todėl skelbiame preliminarią programą ir skubią registraciją, kurį baigsis spalio 15 d.  12:00 val.
 
PROGRAMA (gali būti nežymūs pakeitimai)
TPA LS skyriaus nariams rekomenduojama atvykti į Policijos mokyklą Paikusėje (adr. Kooli tee 12; Paikuse, Pärnu maakond)  lapkričio 1 d. vakare. Čia bus sudarytos sąlygos nakvynei. Neturintys galimybės atvykti iš vakaro, galės atvykti tiesiai į starto vietą lapkričio 2 d.
Kelionė prasidės  lapkričio 2 d. rytą 10:00 val. po pusryčių ir instruktažo iš Policijos mokyklos Paikusėje, tęsis numatytu maršrutu per Estiją, aplankant jų numatytus objektus. Po pietų įvažiuosime į Latviją, pakeliui į nakvynės vietą Madonoje, lankysime objektus.  Lapkričio 3 d. iš ryto vyksime link Daugpilio aplankydami pakeliui numatytus objektus. Už Daugpilio vadovavimą kolonai perims TPA Lietuvos skyrius, dar Latvijos teritorijoje bus aplankytos Červonkos kaime esančios kapinės ir 1932 m. pastatytas paminklas Lietuvos kariams, žuvusiems kovoje už Lietuvos nepriklausomybę.   Iš čia vyksime į Medininkus, prie memorialo nužudytiems pareigūnams. Numatomas kelionės atstumas nuo starto vietos Estijoje iki paskutinio lankomo objekto Lietuvoje ~ 850 km, plius TPA LS atstovų nuvykimas iki starto vietos Paikusėje ir grįžimas iš Medininkų iki sodybos „Paukščių sala“ Salako seniūnijoje, Zarasų raj. savivaldybėje, kur įvyks vakaronė ir žygio detalių aptarimas.
Planuojama, kad nakvynė ir maitinimas Estijoje, Latvijoje kainuos iki 20 € žygio dalyviui, o Lietuvoje už šią kainą gausime vakarienę, nakvynę ir pusryčius sodyboje „Paukščių sala“. Smulkesnė informacija užsiregistravusiems.
Projekto koordinatorius Lietuvoje – TPA LS iždininkas Rimas Leleckas. Registruotis reikia elektroniniu paštu rimofoto@gmail.com, nurodant automobilio markę, modelį, valstybinį numerį, ekipažo dalyvio vardą, pavardę. Telefonas pasiteiravimui 8 610 66161.
 

Automobilio markė

Automobilio modelis

Valstybinis registracijos numeris

Ekipažo narių vardai, pavardės

Pastabos