Grybų šventė 2018

2018 rugsėjo 20 TPA LS Vilniaus poskyrio pirmininkas Rolandas Šepetys

Kai už lango baigiasi vasara, o ruduo vis dar palepina šiltais saulės spinduliais, belieka tik šokti į automobilius ir dumti link Molėtų. Būtent čia, prie Bebrusų ežero rugsėjo 14-16 dienomis vyko TPA Vilniaus poskyrio jau organizuojamas renginys „ Grybų šventė 2018“.

Jau tradicija tapusi šventė skaičiuoja 4 – tus metus ir sulaukia vis didesnio pasisekimo. Džiugu, jog šiais metais pajusti šios šventės dvasią atvažiavo ir svečių iš Policijos departamento, Lazdijų, Viešojo saugumo tarnybos poskyrių, TPA svečiai iš Lenkijos… Jų dėka renginys tapo dar spalvingesnis ir skaitlingesnis, juk dalyvavo apie 100 žmonių.

Garbingai iškelta TPA vėliava ir sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas žymėjo renginio pradžią, o nuo pat ryto vykstančios grybavimo varžybos, gausybė komandinių rungčių nepaliko abejingų. Svečiai buvo vaišinami šašlykais, gėrimais bei nuo laužo kvepiančia grybų sriuba.

Šventės kulminacija – fejerverkas bei gera muzika su šokiais-pokiais iki pat paryčių. Iš gautų laiškų ir padėkų supranti, kad visgi tikrai, ši šventė, o ypač joje dalyvaujantys žmonės, išties ypatingi. Tad iki kitų malonių susitikimų ir nepamirškite krepšių…