Ignaliniečių tradicija – Advento vakaras savo vaikams

2014 gruodžio 23 TPA LS Ignalinos poskyrio pirmininkė Jūratė Pernavienė

TPA LS Ignalinos poskyris prieš pat šv. Kalėdas surengė Advento vakarą asociacijos narių  ir Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK darbuotojų vaikams. Tai kasmetinis renginys, jis  yra labai laukiams ir jau tapęs tradiciniu.

Šventė vyko Ignalinos AE regiono plėtros agentūros salėje. Į ją buvo sugužėję apie 60 žiūrovų. Vakaro metu koncertavo pačių asociacijos narių ir policijos komisariato darbuotojų vaikai, kurie atliko nuotaikingus kūrinius.

Staigmeną buvo paruošę ir tėveliai (Ignalinos poskyrio nariai), kurie suvaidino gerai žinomą pasaką  „Raudonkepuraitė“. Tai buvo simbolinis pažado įvykdymas, nes praėjusiais metais vienas  nedidelis žiūrovas, stebėdamas taip pat asociacijos narių parengtą vaidinamą išreiškė tokį norą. O ko nepadarysi dėl savo vaikų, nuvilti jų nevalia.

Susirinkusius aplankė ir Kalėdų senelis su saldžiomis dovanomis. Jis pasakojo kur jau buvęs ir ką dar ketinantis aplankyti. O visus susirūpinusius nuramino, kad užsakytas ir labai laukiams dovanas visi suras Kalėdų rytmetį po eglute. J

Netruko geros nuotaikos akimirkų, jaudulio deklamuojant eiles,  nuoširdaus džiaugsmo – pamačius savo šeimos narius įsikūnijusius į  vilko, bobutės, Raudonkepuraitės ir medžiotojų vaidmenis.

Lieka tik pasidžiaugti išradingais, drąsiais ir geranoriškais Ignalinos poskyrio nariais, ir palinkėti visiems gerų ateinančių metų.