Ignaliniečių tradicija – Kalėdinis vakaras vaikams

2013 gruodžio 26

(TPA LS Ignalinos poskyrio pirmininkė Jūratė Pernavienė)

TPA LS Ignalinos poskyris 2013 m. gruodžio pabaigoje  surengė  Kalėdinį vakarą asociacijos narių  ir Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK darbuotojų vaikams.  Šis renginys yra labai laukiams ir jau tapęs tradiciniu, jis organizuojamas keletą metų iš eilės.

Renginys vyko policijos komisariato salėje. Į jį buvo sugužėję apie 40 žiūrovų. Vakaro metu koncertavo pačių asociacijos narių ir policijos komisariato darbuotojų vaikai, kurie atliko nuotaikingus kūrinius gitara, akordeonu ir elektroniniu klavišiniu instrumentu. Staigmeną buvo paruošę ir tėveliai (Ignalinos poskyrio nariai), kurie pagal Š. Pero pasaką  suvaidino spektakliuką „Trys paršiukai“. Tai buvo simbolinis pažado įvykdymas, nes prieš pora metų vienas nedidelis žiūrovas, stebėdamas taip pat asociacijos narių parengtą vaidinamą išreiškė tokį norą. O ko nepadarysi dėl savo vaikų…

Susirinkusius aplankė ir Kalėdų senelis su dovanomis, kuris su mažaisiais žaidė žaidimus, klausė deklamuojamų eilių ir sudėtingų, pačių vaikų sugalvotų mįslių. Viena ir jums: Geltona – juoda. Kas?  Teisingai, bitė.

Netruko geros nuotaikos akimirkų, jaudulio deklamuojant eiles, džiaugsmo – išvydus savo tėtį pasipuošusį kauke. Tokio pobūdžio vakarui nereikia eikvoti begalės laiko, nei samdyti garsių muzikantų, čia laimi išradingumas ir sumanumas.