ĮKVEPIANTIS BAIDARIŲ ŽYGIS

2019 7 rugpjūčio TPA Šiaulių ir Kelmės poskyrių informacija

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį TPA LS Šiaulių ir Kelmės poskyrių nariai prisijungė prie Šiaulių Kelių policininkų jau beveik 10 metų organizuojamo ir jau gražia tradicija tapusio kasmetinio baidarių žygio Virvytės upe.

Šį kartą baidarėmis plaukė net 60 žmonių. Labai džiugu, jog organizatoriai, dirbantys Šiaulių AVPK Kelių policijoje yra ir TPA Šiaulių poskyrio nariai, kurie po beveik 15 km plaukimo baidarėmis sraunia, su kliūtimis Virvytės upe dar ir įvairių akcijų atrakcijų surengė išlipus gražuolėje “Auksinio Elnio dvaro” sodyboje Telšių rajone.

Tik išlipus į krantą jėgas atstatė pirtis, po kurios dar vyko sportiškos ir azartiškos rungtys, Vakarienė su avinžirnių koše, tradiciniais šašlykais visus vertė iš koto pirmąją dieną. Ryte nubudus visų laukė gardi šiupininė, pokalbiai apie patirtas emocijas. Taip pat dvaro sodybos šeimininkai pasiūlė aplankyti jų įkurtą senovinių motociklų ir medžioklės trofėjų muziejų. Po draugystės, naujų-senų pažinčių savaitgalio grįžome namo pailsėje ir turiningai praleidę laiką.