IPA nariai – tarp geriausiųjų

2022 17 rugsėjo TPA LS Biržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė

Rugsėjo 12-15 dienomis Druskininkuose vyko jau 26-ąjį kartą rengiamas Geriausios Lietuvos policijos komandos konkursas. Konkurse varžėsi dešimt komandų iš Lietuvos, laimėjusios savo apskrityse surengtas atrankas, bei Estijos, Lenkijos ir Latvijos komandos.

Pareigūnai varžėsi aštuoniose rungtyse – šaudymo, žinių patikrinimo, orientacinėje rungtyje, profesinės taktikos įvykio vietoje, ekstremalaus vairavimo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, profesinės taktikos ir reagavimo į ypatingus įvykius.

Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą konkurse iškovojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kurią atstovavo Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai: Deividas Valtaris, Roma Aukštikalnė, Edgaras Rulys ir Tautvydas Armonavičius. Antrąją vietą užėmė Marijampolės apskr. VPK komanda, o treti liko Alytaus apskr. VPK pareigūnai. Geriausiai tarp užsieniečių pasirodė Lenkijos policijos komanda.

Smagu, kad tarp geriausiųjų net du Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyrio nariai Roma Aukštikalnė ir Tautvydas Armonavičius.

Sveikiname!

Servo per Amikeco!

Nuotraukos Lietuvos policijos