IŠTIESĖ PAGALBOS RANKĄ

2015 gruodžio 31 TPA LS Kalvarijos poskyrio pirmininkas Marius Miesčionaitis

IMG_2950

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kalvarijos poskyris per didžiausias metų šventes organizavo jau tradicija tampančią gerumo akciją, kurios metu rodomas dėmesys ištiesiant pagalbos ranką tiems, kuriems labiausiai to reikia. Šiemet pareigūnų dėmesio sulaukė Kalvarijos sav. Trakiškių k. gyventoja Raseta, viena auginanti keturias įvairaus amžiaus atžalas.

Pareigūnai džiaugėsi, jog tiek ankstesniais, tiek ir šiais metais, jų pastangos nepraėjo perniek. Ypatingo dėmesio ir emocijų sulaukė vieno iš akcijos rėmėjų, UAB „FILDINGAS“, padovanota dujinė viryklė, tačiau ir kitos iš akcijos metu surinktų lėšų padovanotos dovanos, vertingi parduotuvių „SENUKAI“ bei „MAXIMA“ dovanų čekiai bei vaišės šventiniams stalui pasiekė namus tų, kuriems labiausiai to reikia, o didžiausia padėka- nuoširdžiai ištartas ačiū ir jaunųjų kalvarijiečių šypsenos veiduose.

Šiais metais, kaip ir anksčiau, prie Kalvarijos poskyrio organizuotos akcijos noriai savo paruoštomis dovanėlėmis jauniesiems prisidėjo Algirdo Pukinsko prekybinė įmonė (parduotuvė „EGLĖ“). Gerumo akciją palaikė ir net nesvarstydami suteikti pagalbą sutiko ir UAB „KALVARIJOS STATYBA“. 

TPA LS Kalvarijos poskyrio nariai tikisi, jog tradicine tampanti gerumo akcija ir ateinančiais metais palies ne vienos kalvarijiečių šeimos narių širdis, o prie jos prisidės vis daugiau akcijos draugų bei rėmėjų.