ĮVYKO TPA LS XV SALĖS FUTBOLO TURNYRAS

2018 kovo 13 TPA LR VST poskyrio valdybos narė Ramunė Skliaustienė

Š. m. kovo 10 d. Molėtų kūno kultūros ir sporto centro salėje Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus (toliau – TPA LS) Viešojo saugumo tarnybos poskyris  su pasididžiavimu perėmė estafetę ir surengė TPA LS XV salės futbolo turnyrą. Rengė, nes pernai po įnirtingų kovų Viešojo saugumo tarnybos poskyrio vyrų futbolo komanda laimėjo XIV-ąjį salės futbolo turnyrą.
Prieš skelbiant apie XV-ąjį futbolo turnyrą, mąstėme kaip jį padaryti išskirtinį, atitinkantį Lietuvos 100-mečio dvasią. Bandėme kelti tikslą – įmušti 100 įvarčių Lietuvos šimtmečio proga. Deja, šioje sporto šakoje tai mažai tikėtina. Bet kai visos komandos išsirikiavo salėje pasisveikinimui, supratome, kad Lietuvos 100-mečio dvasia turnyre bus išlaikyta – komandos vilkėjo tik geltonos, žalios ir raudonos spalvos aprangą.
O dar įvyko tai, apie ką negalėjome net pasvajoti – turnyre tarp keturių komandų dalyvavo merginų futbolo komanda iš Ignalinos. O kas įdomiausia, likus mažiau nei savaitei iki turnyro, kai asmeniškai kalbinome TPA LS poskyrius dalyvauti šiame futbolo turnyre, paskambinus Ignalinos poskyrio pirmininkei Jūratei ir paraginus atsiųsti futbolo komandą, ji pasakė: reikia, atsiųsim. Ir atsiuntė. Ir pati atvyko su žaviomis merginomis, mylinčiomis futbolą.
Turnyro nugalėtoja tapo TPA LS Valstybės sienos apsaugos tarnybos poskyrio komanda, kuri finale po įnirtingos kovos nelengvai įveikė TPA LS Vadovybės apsaugos departamento komandą. Finalas buvo greitas, karštas, jame netrūko sportinių aistrų, geltonų ir net raudonos kortelės. Trečiąją vietą iškovojo TPA LS Viešojo saugumo tarnybos poskyrio vyrai.
Rezultatyviausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas TPA LS Vadovybės apsaugos departamento komandos žaidėjas Aurimas Martinka, o geriausiu turnyro vartininku – TPA LS Valstybės sienos apsaugos tarnybos komandos vartus gynęs Rimas Smaleckas. TPA LS Ignalinos poskyrio merginų futbolo komandos puolėja Aušra buvo paskatinta ir apdovanota suvenyru už ryžtą ir profesionalumą, o tos pačios komandos vartininkė Luna Gabrielle – už ištvermę ir drąsą atlaikant grėsmingų vyrų spiriamus kamuolius.
Komandoms prizininkėms įteiktos nugalėtojų taurės, o visos komandos dovanų gavo AB ,,Vilniaus majonezo gamyklos“ suteiktas dovanas – šios bendrovės produkcijos.
Pasibaigus turnyrui, komandos tradiciškai susirinko aptarti rezultatų, pasidžiaugti, pabendrauti. Tikimės, kad  išsiskyrėme tik iki kitų metų XVI-ojo futbolo turnyro:.