Kalėdinė šventė vaikams

2010 gruodžio 28

(TPA LS VSAT Lazdijų poskyrio pirmininkė Dovilė Skliaudytė-Miesčionaitė)

Kaip ir pernai VSAT Lazdijų rinktinės asociacija, padedama VSAT Lazdijų rinktinės prie LR VRM pareigūnų, suorganizavo Kalėdinę šventę pasienyje gyvenantiems vargingų šeimų vaikučiams. Tęsdami geras tradicijas, pasieniečiai paaukojo savo vaikų žaisliukus, rėmėjų pagalba galėjome vaikučius nudžiuginti knygutėmis bei pieštukais. Atvykę į svečius organizacijos “SOS vaikai” vaikučiai pasirūpino vaišėmis.

Mažuosius pasienio gyventojus atvykusius į Lazdijų viešosios bibliotekos salę aplankė depresija sergantis Kalėdų senelis, kurį vaikučiai, su atkeliavusios šamanės pagalba, stengėsi išgydyti senelį: ieškojo pas jį “juoko mygtuko”, darė “kutenimo” masažą, bei kitais visokiais būdais jį linksmino, tikėdamiesi senelį išgydyti nuo depresijos. Mažiesiems tai kuo puikiausiai pavyko.

Dėl savo ligos, Kalėdų senelis negalėjo atsiminti kur paliko dovanėles. Ir čia jam padėjo pasieniečių šuniukas Rokis: jis surado dovanėles ir atitempė Kalėdų seneliui. Senelis kaipmat jas išdalino vaikučiams.

Dėja dėl užpustytų kelių, nevisi vaikučiai galėjo atvykti į susitikimą su Kalėdų seneliu. Atvykusieji vaikučiai, pagydę Kalėdų senelį, ir pasivaišinę, linksmi išvyko namo.