Kalėdų šventė su vaikučiais

2014 gruodžio 27 TPA LS Alytaus poskyrio informacija

Tas, kas neturi Kalėdų savo širdyje,

niekada neras jų ir po Kalėdų eglute…

 

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, TPA LS Alytaus poskyrio nariai kvietė dalintis gerumu su globojamais vaikučiais Alytaus sutrikusio vystymosi namuose.
2014 m. gruodžio 23 d. buvo numatyta šventinė programėlė vaikams su Kalėdų seneliu, teatro artistais. Alytaus poskyrio nariai atvykę sužinojo, kad globojama „Nykštuko“ grupė panaikinta, vaikučiai išskirstyti po grupes. Tačiau po šventinio pasirodymo, patalkino direktorė ir buvę „Nykštuko“ grupės vaikučiai visi sukviesti į salę susitikimui. Labai smagiai praleidome laiką kartu, dalijomės ne tik dovanomis, bet ir šypsenomis, apsikabinimais, džiaugiamės, kad pora vaikučių grįžo į savo šeimas.
Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie dovanų krepšelio (TPA LS Alytaus poskyrio nariams – Zitai Sadauskienei, Loretai Gurskienei, Rasai Reklaitienei, Virginijai Varnagirienei, Artūrui Kliučinskui, Astai Skidzevičienei, Odetai Petraitienei) bei buvusiems kartu Alytaus valdybos nariams Dainiui Blažiui, Romui Lenkevičiui bei Alytaus poskyrio nariams Laurai Svolkinaitei, Donatui Griškaičiui, kitiems – Gabrielei Bartkutei ir jos draugei.