Kolegos druskininkiečiai pasodino medžių bene už visus TPA vyrus…

2019 balandžio 8 TPA LS Druskininkų poskyrio pirmininkas Edgaras Suchanekas

„Tikras vyras per savo gyvenima turi atlikti bent šiuos tris darbus: pasodinti
medį, pastatyti namą, užauginti sūnų.“ (Liaudies išmintis)

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Druskininkų poskyrio nariai, pakvietę kitus Druskininkų policijos komisariato pareigūnus  2019 m. balandžio 5 dieną organizavo ir įvykdė miško sodinimo akciją.

Penktadienio popietę draugišku būriu išvykome į mišką, kur mus pasitiko mūsų ilgamečiai bičiuliai Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų padalinio darbuotojai. Nors įstaigų pavadinimai keičiasi, tačiau bičiuliai lieka tie patys.

Atvykę į vietą ir apsiginklavę miško sodinimo įnagiais bei sodinukais kibome į darbą. Pradžioje manėme, jog mums paskirto ploto neįveiksime, tačiau išklausę miškininkų instruktažo pasidalinome į poras ir kibome į darbą.  Pašmaikštaudami ir pajuokaudami, vaga po vagos ir pasiekėme tikslą. Nors šiek tiek ir jautėme nuovargį, tiek nuo darbo, tiek ir nuo saulės, tačiau vyravo gera nuotaika.

Senokai jau buvome visu savo kolektyvu kur nors išvykę. Geri tarpusavio santykiai suteikė viltį, kad tokių išvykų tikrai bus ir jose sudalyvausime dar gausesniu būriu.
TPA LS Druskininkų poskyris dėkoja Valstybinių miškų urėdijos Veisiejų padalinio darbuotojams ir šios vadovams už puikiai ir naudingai praleistą laiką. Tikėsimės, kad mūsų įveistas miškas augs ir žaliuos.

P.S. Taigi, druskininkiečiai  –  vyrai galės būti ramūs dėl užduoties pasodinti medį ir visas jėgas skirti likusiems darbams :)