Lietuvoje viešėjo TPA Tarptautinio Administracinio Centro administratorė Elke

2018 vasario 23 TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius

Šventinį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio savaitgalį  Vilniuje viešėjo TPA Tarptautinio Administracinio Centro administratorė Elke Schülpen-Roberts su vyru  Prof. Clive Roberts.  Tai buvo pirma jų kelionė į Lietuvą.
Svečiai susitiko ir pabendravo su prezidentu Vytautu Pliuskumi, TPA LS Biuro administratore Egle Žekaite ir generaliniu sekretoriumi Vytautu Jasiulevičiumi.
Eglė padėjo svečiams geriau pažinti Vilnių . Vytautas J. palydėjo svečius į Trakus ir pasirūpino, kad jie turėtų progos geriau pažinti Lietuvos istoriją, o taip pat kad pamatytų, kokia gali būti tikra žiema ir jos pramogos…

Džiaugiamės tuo, kad galėjome suteikti galimybę Elke ir Clive per tokį gana trumpą laiką bent kiek pažinti Lietuvą ir jos šventinę dvasią.

Kaip vėliau pakomentavo savo FB paskyroje Elke: „Aš juk savo elektroniniame laiške tik pasiklausiau, ar gal kas nors norėtų trumpam susitikti kartu išgerti arbatos… o Jūsų atsiliepimas buvo toks „pritrenkiantis“: su vaišėmis ir kupinu įspūdžių savaitgaliu, Jūs mielai pasidalinote ir savo laisvalaikiu ir gražiu šventišku Vilniumi su daugybe nepamirštamų akimirkų…“

O mes, savo ruožtu, dėkojame Elke ir kitoms kolegėms iš TPA Tarptautinio Administracinio Centro už sklandų bendradarbiavimą.

Servo per Amikeco!