Lietuvos policijos mokyklos studentams pristatyta TPA

2022 16 balandžio TPA LS PK pirmininkė Laura Zaleskienė

2022 m.  balandžio 11 d.  Lietuvos policijos mokykla sulaukė svečių – Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Profesinės komisijos pirmininkės Lauros Zaleskienės, bei Išorinių ryšių komisijos pirmininko Lino Pernavo. Dėl pastarojo darbo Jungtinėje Karalystėje, jo apsilankymas buvo nuotolinis.

Abu valdybos nariai policijos studentams ir dėstytojams pristatė Tarptautinę policijos asociaciją, kurios vienas iš tikslų kurti bei stiprinti draugystės ryšius tarp policijos tarnybos darbuotojų, kas labai aktualu būsimiems pareigūnams, kurie netrukus įsilies į didžiulę policijos šeimą. Buvo pristatyta TPA istorija, kiti siekiai, tokie, kaip skatinimas tarptautinio bendradarbiavimo socialinėje, kultūrinėje ir profesinėje srityje, bei plačios galimybės tobulinti save TPA mokymų centre Vokietijoje, Gimborno pilyje, dalyvauti sportiniuose renginiuose, tame tarpe IPA žaidynėse, naudotis pasaulyje IPA namais ir t.t.

Buvo aptarta, kokiu būdu ir kada jie gali įstoti į TPA. Tikimės, kad dauguma, tapę policijos pareigūnais, taps ir Tarptautinės policijos asociacijos nariais, bei, kaip mūsų organizacijos šūkis skelbia, tarnaus draugaudami ;)