Naktis Manhetene

2021 16 gruodžio TPA LS Šiaulių poskyrio informacija

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus  Šiaulių poskyris nusprendė pasitikti jas prie Baltijos jūros, Palangoje. Žaidžiant žaidimus, išsidalijus prizus ir naujus 2022 metų TPA pažymėjimus, pripildytas 40 žmonių autobusas mus nuvežė į pajūrį, pavakarieniavome lietuviškų patiekalų restorane, pakėlėme už mus alaus bokalus ir nuskubėjome į Palangos koncertų salę, kur atlikėjas Česlovas Gabalis, lengvosios muzikos profesionalai „Vilniaus divertismentas“ ir aktorius Vytautas Rumšas kvietė į jaukų, šilta ir jausmingą koncertą „Naktis Manhatane“. 

Koncertas mus nukėlė į legendinį muzikos laikotarpį ir niekada nemiegantį naktinį Manhataną.

Vakaro vedėjas, aktorius Vytautas Rumšas Jr. linksmai supažindino su nuostabiuoju naktiniu XX a. pradžios Niujorku, pasakojo įvairias dar negirdėtas muzikines ir biografines kai kurių JAV ir Lietuvos kompozitorių istorijas.

Koncerte skambėjo 1930–1960 m. Amerikos kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“, bei populiarios melodijos iš XX a. miuziklų bei kino filmų – „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“, „Diena ir naktis“ ir kiti kūriniai. Jie Palangos koncertų sale užtvindžiusią publiką nukėlė į XX a. Niujorką – spindintį, nostalgišką, meilės kupiną ir „niekada nemiegantį“ miestą.

Koncertą vainikavo visiems mums gerai žinoma, XX a. 4 dešimtmetyje parašyta JAV kino filmui “Holiday Inn” daina “White Christmas”, kurią Č. Gabalis sudainavo su savo dukra Goda, bei vakaro vedėju V. Rumšu.

Ir staigmena! Išsiskirsčius klausytojams, po koncerto TPA Šiaulių poskyris nutarė įsiamžinti prie scenos su instrumentais, netikėtai, “Vilniaus divertismento” muzikantai bei pats atlikėjas Česlovas Gabalis atskubėjo prie mūsų ir įsiliejo į mūsų gretas, o ruošiantis fotografijai visas būrys kartu unisonu užtraukėme “White Christmas”!!!

Pakylėti geros nuotaikos iš pajūrio šiauliečiai linksmai parriedėjo baltu sniegu nuklotais keliais ;)

Bendra foto su atlikėjais- @justinasstep