NAUJIEJI METAI – TPA DRAUGŲ APSUPTYJE

2019 sausio 8 TPA LS iždininkas Rimas Leleckas

Ne vieną sykį rinkomės į konferencijas, sąskrydžius, susirinkimus, įvairius sporto ir kultūros renginius, bet turbūt niekada neturėjome progos pabūti TPA draugų būryje laisvame formate – be jokių oficialių kalbų, pranešimų ir  įsipareigojimų.

Mintis suburti kelių šalių TPA narius ir paminėti Naujų metų sutikimą spontaniškai kilo po TPA šimtmečio žygio „Dėkojame Jums“, kurio metu buvo pagerbti trijų valstybių žuvę policijos pareigūnai, aplankytos su valstybių Nepriklausomybe susijusios istorinės vietos, paminklai. Pagrindinis Naujų metų sutikimo tikslas – kurti naujas TPA tradicijas,  artimiau susipažinti eiliniams TPA nariams.

Man, kaip šio renginio organizatoriui, žiūrint į linksmas dalyvių šypsenas veiduose, matant tik geras emocijas, atrodo, kad renginys puikiai pavyko. Juolab, kad jau su ekskursijos ir vakaronės dalyviais ir kitus renginius pradėjome planuoti..

Tuo pačiu užsienio kolegoms aprodėme svetingą ir gražų Anykščių kraštą: aplankėme Lajų taką, Apverstą namelį, miesto apylinkių apžvalgos bokštą Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, Anykščių rajono policijos komisariatą, skaniai papietavome Euro pub „Seklyčia“, ekskursiją užbaigėme Arklio muziejuje Niūronyse.

Šventinis vakaras prasidėjo dalyvaujant keturių TPA skyrių – Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos nariams, tarp kurių buvo trys TPA skyrių prezidentai, du generolai,  Anykščių rajono savivaldybės meras, būrys vaikų, Kalėdų Senis su Snieguole ir nykštuku bei didžiulis maišas dovanų…

Už puikią nuotaiką ir nepakartojamai šiltą atmosferą dėkoju visiems dalyviams. Bet geriau tegul kalba nuotraukos. Ir iki kitų susitikimų!!!