Nei žvyno Jums nei uodegos

2018 vasario 23 Vilniaus poskyrio informacija

Ankstyvas šeštadienio rytas, kai aplink balta, o už lango pagaliau spaudžia maloniai lengvas šaltukas, taip ir norisi pabėgti į gamtą, papramogauti ar tiesiog po darbų įkvėpti tyro oro.
Būtent todėl TPA LS Vilniaus poskyris šį sykį vasario 10 dieną  nusprendė suburti savo poskyrio TPA narius – žvejybos mėgėjus ir entuziastus, išmėginti savo jėgas ant Traku rajone eančio Aukšlinės ežero. Po starto dalyviai įvairiausiais leistinais būdais bandė privylioti žuvį bei užimti garbingą pirmą vietą. Vyko įnirtinga kova, tad pirmosios ir trečiosios vietos laimėtojus teskyrė vos 40 gramų. Pirmąją garbingą vietą užėmė 390 gramų prigaudęs dalyvis – veteranas, kurio maišelyje puikavosi ne tik ešeriukai, bet ir kuojos bei plakiai.
Po varžybų tiek vaikai, tiek suaugę leidosi smagiai nuo kalniukų, o gerą nuotaiką dar užtvirtino gausus vaišių stalas bei karšta kaimiška pirtelė. Pirmininko Rolando žodžiais tariant: „tądien atvykę pagavo visi, kas gerą nuotaiką, kas žuvį, kas puikų pasibuvimą gryname ore su draugais, tad pralaimėjusių neliko”. 
Nei žvyno Jums nei uodegos ir iki kitų malonių susitikimų!