Nekantraujame bent keliais žodžiais pasidžiaugti

2018 rugsėjo 25 TPA LS valdyba

Š.m. rugsėjo 19 – 22 dienomis Nyderlanduose, jūrų laineryje, išplaukusiame į atvirą jūrą iš Roterdamo uosto, įvyko TPA Pasaulinis Kongresas. Kongrese dalyvavo TPA Lietuvos skyriaus prezidentas ir kartu Tarptautinės k.ultūros socialinės komisijos narys Vytautas Pliuskus.

Žinia, kad pastaraisiais metais TPA Lietuvos skyrius ne kartą yra  minimas tarp nominantų, tarp pačių aktyviausių ir puikiai savalaikiai darbus atliekančių TPA nacionalinių skyrių. 

Turime kuo pasidžiaugti ir šiais metais. Tradiciškai medžiaga apie Pasaulinius Kongresus pristatoma TPA LS valdybos posėdžio metu, o vėliau, jau su visa vaizdine medžiaga – Kalėdiniame susirinkime.

Gi šiemet nusprendėme pasidžiaugti mūsų pasiekimais dar iki Lietuvos Policijos 100-mečio minėjimo,

Kaip sako TPA LS prezidemtas Vytautas Pliuskus: „Nelaukiant Kalėdinio susirinkimo, nekantraujame pasidžiaugti kartu su visais TPA nariais mūsų TPA Lietuvos skyriaus pasiekimais, paminėtais TPA Pasauliniame Kongrese Roterdame. Net 4-uose Kongreso pranešimuose skambėjo TPA Lietuvos skyriaus vardas. Džiaugiuosi už Jus ir visą Lietuvos skyrių. Ačiū visiemns už bendrą darbą vardan draugystės!“

Taigi, jau trečius metus iš eilės TPA LS  interneto svetainė nominuota aukso medaliu. Lietuvos skyrius kuo puikiausiai pasirodė TPA Pasaaulinėse sporto varžybose (plačiau skaitykite http://ipa.lt/lietuvos-olimpine-komanda-pirmosiose-pasaulinese-tpa-zaidynese-pelne-daugiausia-medaliu/ ), o prezidentas Vytautas Pliuskus juk buvo vienas pagrindinių šių žaidynių organizatoriumi.  Mūsų skyriaus atstovė (ja šiais metais pristatėme PD poskyrio narę Giedrę Tamulionienę) ir šiais metais gavo A.Troop’o stipendiją, skirtą 2019 metais dalyvauti seminare Gimborne. Lietuva taip pat išlieka kaip besirūpinanti Sakartvelo (Georgia) policijos asociacijos priėmimo į TPA šeimą kuratore ir dedančia pastangas dėl šio klausimo sprendimo aukščiausiame Sakartvelo VRM vadovybės lygyje.

Plačiau visa tai tikimės pristatyti metiniame Kalėdiniame susirinkime.