Pakeista posėdžio data

2005 gruodžio 8

(TPA LS gen. sekretorius V.Pliuskus)

Gruodžio 15 d. Alaušynės kaimo sodyboje Utenos rajone vyks TPA LS susirinkimas. Į jį  kviečiami nacionalinio skyriaus valdybos nariai bei  poskyrių pirmininkai. Renginio pradžia 11.00 val.

Posėdyje numatoma aptarti 2006 m. renginų tvarkaraštį bei kitus aktualius veiklos klausimus.

Kaip rasti Alaušynės kaimo sodybą:

Važiuojant iš Vilniaus: Važiuojame miesto ribose visą laiką tiesiai iki pirmos šviesoforu reguliuojamos sankryžos. Joje sukame į dešinę į Basanavičiaus gatvę ir važiuojame visą laiką tiesiai. Pervažiuojame tiesiai dvi reguliuojamas šviesoforu sankryžas, o trečioje reguliuojamoje sankryžoje sukame į kairę į Užpalių gatvę. Šia gatve važiuojame visą laiką tiesiai kol pasiekiame stadioną.
Čia ,,Y“ formos sankryžoje sukame dešiniau, bus rodyklė į ,,Sudeikiai 12 km.“  Sudeikių miestelį pervažiuojame tiesiai pagrindiniu keliu ir apie 1 km už miestelio stovės medinis drožinėtas stendas ,,ALAUŠINĖ“ rodantis sukti į kairę. Ir mes jau vietoje.

Važiuojant iš Kauno: Važiuojame miesto ribose visą laiką tiesiai Basanavičiaus gatve ir ketvirtoje reguliuojamoje šviesoforu sankryžoje sukame i kairę į Užpalių gatvę ir toliau analogiškai kaip jau minėta.
 
Važiuojant iš  Kupiškio: Važiuojame miesto ribas privažiavę tiesiai iki pirmos reguliuojamos šviesoforu sankryžos. Joje sukame į kairę į Basanavičiaus gatvę  ja važiuojame visą laiką tiesiai ir po to dar trečioje reguliuojamoje sankryžoje sukame į kairę į Užpalių gatvę ir toliau kaip jau minėta.

Važiuojant iš Zarasų: Privažiavus miesto ribas važiuojame tiesiai Basanavičiaus gatve ir antroje reguliuojamoje šviesoforu sankryžoje sukame į dešinę į Užpalių gatvę ir toliau kaip jau minėta.