Pamatykime tuos, kurie yra šalia…

2019 24 gruodžio TPA LS Zarasų poskyrio narė Rosita Gurskaja

„Kalėdos yra puikus laikas sustoti. O sustojus pamatyti tuos, kurie yra šalia. Skirti jiems visą savo laiką. Nes jis yra brangesnis už šveicariškus laikrodžius ar hibridinius automobilius.“ – (Publicistas, politologas Matas Baltrukevičius).
 
Gruodžio 18 d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Zarasų poskyrio nariai organizavo Kalėdinį vakarą savo narių bei Zarasų rajono policijos komisariato darbuotojų vaikučiams, dar tikintiems Kalėdų stebuklu.
Anot psichologės Nidos Matiukienės, pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti mus bendram tikslui ir veiksmui. Jeigu nelieka laiko šeimos židiniui ir buvimui kartu, vadinasi, reikia iš naujo sudėlioti prioritetus – kokie yra mūsų gyvenimo tikslai, pašaukimai. Bendromis tėvelių jėgomis buvo sukurta šauni šventė mažiesiems kolektyvo nariams.
Pagrindinis Kalėdinės šventės akcentas vaikų akimis, žinoma, kad – gražiai supakuotos dovanos!!! Bet kaip gi iš įvairiomis spalvomis mirksinčios eglutės pasiimti dovanas be Kalėdų Senelio???
Kadangi šventėje dalyvavo policininkų vaikai, jie puikiai žinojo ką reikia daryti, kai nėra reikiamo žmogaus, – trūko Kalėdų Senelio, tad buvo paskelbta jo paieška. Smagu suaugusiems buvo stebėti kaip jų mažyliai policijos komisariato koridoriais, nedrąsiai tikrindami visas matomas duris, ieškojo Kalėdų Senelio. Ir kiek buvo džiaugsmo kai pagaliau jį sutiko laiptinėje!!!
Kalėdų Senelis vaikus mokė įvairių žaidimų, o vaikučiai jį džiugino savo sugebėjimais: dainavo, deklamavo eilėraščius, nupiešė nuostabius atvirukus ir piešinius. Vėliau, drąsiai pasiėmę savo dovanėles, vaikai vaišinosi paruoštais skanėstais ir dalinosi įspūdžiais.
 
Renginio organizatorei buvo smagu, kai vaikučiai, priėję prie jos dėkojo už šventę, patys mažiausi tiesėsi duoti bučkį, pradedantys kalbėti sakė, jog jiems čia labai patinka. Kitą rytą buvo gera išgirsti tėvelių padėkas ir šiltus žodžius. Juk pati didžiausia dovana ir prisiminimas yra jauki, linksma ir šilta šventė.
 
Zarasų rajono policijos asociacija linki visiems jaukių, šiltų ir gražių švenčių! Sustokite ir pamatykite tuos, kurie yra šalia…;)