Panevėžio policijos ąžuolų giraitėje – 90 naujų sodinukų

2019 11 spalio TPA LS Panevėžio poskyrio informacija

Baltijos kelio 30-mečiui paminėti, Panevėžyje, Nevėžio pakrantėje, kur 2018 m. spalio 19 d. pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis pasodino pirmąjį ąžuoliuką būsimajame Policijos ąžuolyne, rinkosi ąžuoliukus sodinti, LPVA Panevėžio filialo, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Panevėžio poskyrio, LPVA Biržų poskyrio nariai,  Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Panevėžio AVPK), Panevėžio AVPK Kupiškio, Biržų, Pasvalio, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatų pareigūnai ir darbuotojai, asociacijos „Tautos skydas“ nariai, Panevėžio miesto Pušaloto bendruomenės nariai, Panevėžio apskrities policijos kapelionas Eugenijus Troickis  ir svečias – Lietuvą garsinančio plaukiko Dano Rapšio senelis Pranas Valdemaras Kazlauskas.

Nešini kastuvais, laistytuvais ir gera nuotaika, žmonės apžiūrėjo  jau gelsvais lapais pasodintus pasipuošusius 131 sodinuką ir jų kaimynystėje pasodino 90 ąžuoliukų. Entuziazmo ugnelės neužgesino nei vėjo gūsiai, nei pradėjęs krapnoti rudeninis lietutis. Visus vienijo bendrystės ir atlikto gero darbo jausmai, arbata ir kava, pokalbiai ir prisiminimai.

Skirstėmės visi su geru jausmu širdyse – ąžuolynas kasmet didėja, ąžuoliukai stiebiasi, buvusi tuščia Nevėžio pakrantė gražėja. Metai skrieja lyg paukščiai, išeina žmonės, o ąžuolynas auga ir augs, teikdamas pavėsį ir grožį ne tik mums, bet ir ateinančioms kartoms.