Paryžiaus katedra

2009 17 gruodžio

(TPA LS Utenos poskyrio pirmininkas Rimas Leleckas)

Utenos policijos asociacijos nariai metų pažintinę kultūrinę veiklą užbaigė ir  artėjančias šventes pasitiko žiūrėdami Manto Verbiejaus ir Ramūno Marcinkaus režisuotą miuziklą  „Paryžiaus katedra“, kuris š. m. gruodžio 15 d. buvo rodomas  Utenos kultūros centre.

„Paryžiaus katedra“ – tai istorija apie  meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Jauną čigonę pamilsta bažnyčios tarnas Frolo, dailusis kapitonas Febas ir išsigimęs varpininkas Kvasimodas. Jaunai čigonei lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau Frolo niršdamas iš pavydo uždaro gražuolę į belangę.

Ją išgelbėja kuprotas, tačiau tyros širdies turėtojas Kvasimodas. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai Kvasimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.  „Notre Dame De Paris“ buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas pasaulyje.

 Šio miuziklo dekoracijos, apšvietimas ir scenografija, profesionalūs atlikėjai Deivis, Akvilė Garbenčiūtė, Egidijus Bavikinas, Vaida Genytė, Vladas Kovaliovas, Česlovas Gabalis, Viktoras Malinauskas bei kiti menininkai ne vienam privertė širdį plakti stipriau, puikūs balsai ir atlikimas paliko neišdildomą įspūdį.