Pasitinkant naujuosius žiurkės-pelės metus

2007 30 gruodžio

(TPA LS PD poskyrio pirmininkas A.Kojala)

Sekundes keičia minutės, minutes – valandos, valandas – dienos, dienas – savaitės, savaites – mėnesiai, mėnesius – metai… O metai bėga, bėga ir bėga, su vis didesniu pagreičiu. Atrodo, dar neseniai džiaugėmės artėjančiais Kiaulės metais, o žiūrėk jau ir Žiurkė baigia prasigraužti urvelį į metų tėkmę.

Pirmą nežiemišką žiemos mėnesį susirinkę į Kalėdinį – Naujametinį vakarėlį Policijos departamento policijos asociacijos nariai juokavo apie „malonias“ Kiaulės metų kiaulystes ir bandė prognozuoti Žiurkės metų netikėtumus.

Kalėdinio vakarėlio tema paskelbtas šūkis „Sportas ir mes“. Taigi, vakarėlyje buvo ir tradicinių ir žydrų sporto šakų atstovai: plaukikas su boksininko atributika, keli futbolininkai, originaliai pasivadinę „spirdžiais“, lietuvių tautos „religijos“ krepšinio mėgėjų porelė, praktikuojančių rytų kovos menų pora, ledo ritulininkas ir dailiojo čiuožimo atstovai ant tikrų tikriausių pačiūžų ir kiti fantazijos nestokojantys dalyviai.

Artėjantys žiurkės-pelės metai žada naujų pokyčių ir iššūkių policijos darbe, todėl norėjosi tiesiog pailsėti, atsipalaiduoti, sukurti sau ir draugams šventinę nuotaiką. PDPA valdybos nariai iš anksto parengė renginio scenarijų, kurio laisvamaniškos korekcijos vyko tiesiog vakaro metu.

Kai kuriems dalyviams ilgam įsimins iki uždusimo varantys aerobikos pratimai, kitiems buvo sudaryta galimybė pasireikšti karaokė dainavime, dar kiti akrobatiškai gesino šeimų konkurso žvakutes ar dalyvavo sex-si šokių maratone (žiūrėti nuotraukas). Veiksmas vyko non-stop ritmu, vos pavyko įsiterpti ir paskatinti padėkos raštais aktyviausius iš aktyviausių.

Buvo ir dovanėlių, ir prizų-siurprizų. Vieno iš dalyvių palinkėjimas Miki-Mauziškų linksmų metų mums jau pradėjo pildytis.

Tai gi, labai, labai dėkojame visiems, atsiuntusiems mums el. ar paprastu paštu pasveikinimus. Mes, t.y. PDPA nariai taip pat linkime kitų Lietuvos TPA poskyrių nariams gerų, kūrybingų ir visus rūpesčius nugalinčių metų.