Paskutinės ir lemiamos varžybos išaiškino metų nugalėtojus

2012 gruodžio 20

(TPA LS Vilniaus m. poskyrio informacija)

Šių metų gruodžio 13 dieną, TPA LS Vilniaus m. poskyris savo nariams ir jų šeimų nariams Kelių patrulių rinktinės šaudykloje suorganizavo paskutines šių metų, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, varžybas, kurios išties pritraukė nemažą būrį šios sporto šakos entuziastų. Ginklai, jų nešiojimas ir laikymas, o neretai ir  šaudymas iš jų – kiekvieno pareigūno kasdienybė. Galbūt dėl šios priežasties, jau antri metai iš eilės šios varžybos tampa lemiamomis, siekiant išaiškinti padalinį ar komandą, surinkusią daugiausiai taškų ir pagal metinius visų varžybų statistikos rezultatus, laimėjusią pirmąją vietą.

Prieš prasidedant šioms varžyboms pirmąją vietą bendroje, metinėje, įskaitoje užėmė Operatyvaus valdymo skyrius, dviem taškais nuo jų atsiliko Kelių policijos valdyba, o trečioje vietoje buvo Migracijos komanda, nuo pirmosios vietos atsilikinėjusi tik trimis taškais.  Varžybose išreiškė norą dalyvauti 9 komandos, po dvi iš Operatyvaus valdymo skyriaus ir Kelių policijos valdybos, po vieną – Migracijos valdybos, pirmojo, penktojo ir šeštojo policijos komisariatų bei Patrulių rinktinės. Komandą sudarė keturi nariai (trys vyrai ir viena moteris). Kiekvienas komandos narys varžybų metu iš 15 metrų atstumo privalėjo iššauti dvi serijas po 10 šūvių. 

Jau pirmoji šūvių serija beveik viską sustatė į savo vietas. Kelių policijos komanda nors ir nežymiai lenkė Operatyvaus valdymo skyriaus komandą, o trečioje vietoje esančiai antrajai kelių policijos komandai ant kulnų lipo Migracijos valdyba. Ir nors po antrosios šūvių serijos, puikiai pasirodžiusiai Operatyvaus valdymo skyriaus komandai atsirado viltis iškovoti šių varžybų taurę, Kelių policijos valdyba padarė tai, kas atrodė neįmanoma ir 11 taškų aplenkė savo konkurentus. Trečiąją vietą iškovojo Kelių policijos antroji komanda, o garbinga ketvirtąja vieta tenkinosi Migracijos valdybos šauliai.  Asmeninėje įskaitoje taikliausiu šauliu, surinkęs 195 taškus, pripažintas Kelių policijos valdybos komandos narys V. Pavlovas. Antrąją ir trečiąją vietas, surinkę po 193 taškus, pasidalino Migracijos valdybos komandos narys G. Valansevičius ir Kelių policijos valdybos narys I. Morozovas.
 
Renginys išties pavyko. Visi atvykę į jį, atsišaudė kiek tik širdis geidė. Kol teisėjai ruošėsi varžybų pradžiai, skaičiavo komandų rezultatus, visi komandų dalyviai, o taip pat palaikyti savo kolegų atvykę mūsų poskyrio nariai bei jų vaikai turėjo galimybę išbandyti savo rankų ir pirštų miklumą ar akies taiklumą šaudant iš pneumatinio ginklo, taip pat pabendrauti su kolegomis, pasivaišinti gaiviaisiais gėrimais, karšta garuojančia arbata ir kava bei užkandžiais.
 
Taigi galutinėje metinių renginių įskaitoje pirmąją vietą, trečius metus iš eilės, iškovojo Operatyvaus valdymo skyriaus komanda, antroji vieta atiteko Kelių policijai, o trečioji – Migracijos valdybai. Daugiau nei 60-tyje procentų visų per metus vykusių renginių sudalyvavusi šeštojo policijos komisariato komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Poskyrio pirmininkas Rolandas Šepetys vylėsi, kad ateinančiais metais poskyrio narių aktyvumas bus dar didesnis nei šiemet. Vilniaus policijos asociacijos naujai išrinkta valdyba įsipareigoja pasiūlyti įvairių renginių, be abejo, neužmirš ir mūsų narių vaikų. Tik kartu bendraudami mes jungiamės į vieną stiprią ir darnią, mus jungiančią šeimą.
 
SERVO PER AMIKECO – šis organizacijos devizas jau daugelį metų veda mus pirmyn, primindamas, kad norint sėkmingai tarnauti, būtina tarpusavyje bendrauti.