Pirmasis Tauragės poskyrio kalėdinis renginys patiko visiems

2010 28 gruodžio

(TPA LS Tauragės poskyrio valdybos narys Rimantas Cemnalianskis)

Š. m. gruodžio 26 d. jau praėjus, tačiau vis dar alsuojančioms savo šventiniu šurmuliu Šv. Kalėdoms  ir artėjančių Naujųjų Metų proga vyko nuostabi  eglutė TPA LS Tauragėsposkyrio narių vaikams. Į restorano-viešbučio „Banga“, kuri įsikūrusi ant Tauragės pasididžiavimo – upės Jūros kranto – didžiąją salę sugužėjo daugiau kaip 30 įvairaus amžiaus vaikų, dar tiek pat ir jų tėvelių. Šventės vedėjas Tauragės poskyrio pirmininkas Gediminas Nausėda, senelis Šaltis ir jiems talkinusi muzikantė Rima sukūrė jaukią ir šventinę aplinką.

Linksma nuotaika užsikrėtė ir suaugusieji, kurie buvo įtraukti į vaikams organizuojamus žaidimus, pasisakymus. Kai kuriems tėveliams teko netgi lenkti ranką su seneliu Šalčiu, ir, žinoma, jam pralaimėjo. Kaip ir visada, senelis Šaltis atvyko su dovanomis, todėl susitikimą su juo užbaigė eilėraščiai ir dovanų įteikimas. Po oficialiosios dalies visi šventės dalyviai buvo pakviesti prie vaišėmis nuklotų stalų. Iki pat vakaro šventės dalyviai  turėjo apie ką pasišnekėti, pabendrauti, pasidalinti savo įspūdžiais ir mintimis.

Pirmasis Tauragės poskyrio Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų  renginys patiko visiems dalyvavusiems ir mažiems, ir dideliems, todėl visų nuomone, tokie renginiai yra būtini ir reikalingi. Malonu ir tai, kad šiame renginyje dalyvavo ir pavyzdį rodė valdybos nariai, jų šeimų atstovai.

Manoma, tokios šventės suvienija asociacijos narius, jų šeimas, todėl jos turėtų tapti tradicinėmis, kasmetinėmis, šventinėmis ir laukiamomis.

Laimingų artėjančių Naujųjų Metų, geros kloties!