Rudenėlį pasitinkant…

2018 rugsėjo 18 TPA LS BIržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė

Rugsėjo 15 d. pas Naciūnų kaime gyvenentį Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyrio narį Saulių Vorą svečiavosi Biržų poskyrio nariai. Tai antroji asociacijos narių šventė šioje sodyboje, kurią puoselėja vyresnieji poskyrio nariai.

Šeštadienio diena lepino rudenėjančios saulės spinduliais. Susirinkusieji ne tik krovė vaišes ant stalo, bet ir spinduliavo gera nuotaika, noru pabendrauti. Pirmiausia sodybos šeimininkai visus vaišino ant laužo virta gardžia grybiene, o tada kvietė žaisti „vorabolą“.   

Smagiame žaidime netrūko azarto ir geros nuotaikos. Kamuolį spardė ir mažieji šventės dalyviai, ir senjorai. Linksmai buvo žaidžiamas tinklinis ir golfas. Norintieji galėjo išbandyti rankos ir akies taiklumą šaudant pneumatiniais šautuvais.

Lauko pavėsinė skendo nuo linksmo juoko ir kalbų. Tai tik įrodė, kad vienai dienai į šoną atidėjus darbus, labai norint, gali gerai praleisti laiką kartu su šeima, draugais, buvusiais ar esamais bendradarbiais. Juk turiningai leidžiamas laisvalaikis skatina kartų bendravimą.