Šiauliečiai dalyvavo Sveikuolių konkurse

2012 22 gruodžio

(TPA LS Šiaulių poskyrio narė Simona Križiūtė)

Šiauliuose vyko Šiaulių miesto mero taurės „Šiaulių sveikuolis-2012“ devintasis konkursas. Jame dalyvavo 895 dalyviai, tarp kurių ir du TPA LS Šiaulių poskyrio nariai – Marytė Vaitkutė, Šiaulių aps. VPK Operatyvinės veiklos biuro 2-ojo skyriaus specialistė, ir Vaclovas Vaitekūnatis, buvęs Šiaulių aps. VPK darbuotojas.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 13 amžiaus grupes ir turėjo įveikti 5 rungtis – atsispaudimus, sėsti gulti, atsitūpimus ir atsistojimus, flamingo testą bei liemens lankstumo rungtį. Marytė Vaitkutė moterų dešimtoje amžiaus grupėje (50-54 m.) iškovojo antrąją vietą, Vaclovas Vaitekūnaitis – vyrų dvyliktoje amžiaus grupėje (60-64 m.) buvo pirmas. Sėkmingai varžybose pasirodė ir Šiaulių aps. VPK Personalo skyriaus inspektorius Hendrikas Paulauskis, kuris vyrų devintoje amžiaus grupėje (45-49 m.) buvo pirmas.

„Šiaulių sveikuolis-2012“ nugalėtojai ir prizininkai lapkričio 24 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento taurės konkurse „Lietuvos Sveikuolis-2012“, kuris vyko Kaune. Šio konkurso dalyviai buvo vertinami 7 rungtyse – kūno masės indekso, plaštakų jėgos, liemens lenkimo, sėsti gulti, pusiausvyros, kybojimo, 1000 m. bėgimo. Sėkmė TPA LS Šiaulių poskyrio narių neapleido ir čia. Marytė Vaitkutė užėmė trečią vietą dešimtoje amžiaus grupėje, Vaclovas Vaitekūnaitis 12 amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Gaila, tačiau alkūnės trauma tęsti sėkmingą pasirodymą sutrukdė Hendrikui Paulauskiui.

Sveikiname sportininkus ir linkime sėkmingų startų 2013 m.