Šiaulių poskyrio nariai palydėjo senuosius metus

2011 gruodžio 13

(TPA LS Šiaulių poskyrio informacija)

 

Gruodžio 9 d. pavakare TPA LS Šiaulių poskyrio nariai rinkosi į tradicinę – senųjų metų palydėjimo vakaronę. Pradžioje buvo  aptarti  nuveikti metų darbai bei  artėjančių  – 2012 metų įvykiai, įteikti padėkos raštai bei dovanėlės.     
   
Šiaulių poskyrio pirmininkas Vincas Urbonavičius pasveikino visus  atvykusius į šventę ir  padėkojo už  aktyvią sportinę veiklą, įteikdamas nominacijas.  Nominacija  „Metų sportininkė“ įteikta  Marytei  Vaitkutei.  Aktyvi  TPA LS Šiaulių poskyrio narė Marytė ne tik aktyviai dalyvauja TPA renginiuose, bet jau daugiau kaip 10 metų  yra Lietuvos sveikuolių sąjungos narė, propaguoja sveiką gyvenimo būdą.  Metiniame TPA Lietuvos skyriaus leidinyje apie  Marytę galima paskaityti daugiau. Nominaciją „Metų vartininkas“  gavo Vytenis Maščinskas,  jis aktyvus TPA LS  Šiaulių poskyrio futbolo rinktinės narys.  „Metų krepšininku“  pripažintas  Eugenijus Takuševičius, kuris sėkmingai rungtyniauja įvairiose krepšinio varžybose, o Šiaulių krepšinio A lygoje 2010-2011metų sezone pripažintas naudingiausiu žaidėju.   
       
Pirmininkas Vincas Urbonavičius paragino poskyrio narius aktyviau dalyvauti  ne tik sportinėje, bet ir kultūrinėje veikloje.  Jis informavo, kad TPA LS Šiaulių poskyrio 2012 metų vasarą lauks atsakingas renginys – respublikinis TPA Lietuvos skyriaus narių sąskrydis, kurį organizuos Šiaulių poskyris. Pirmininkas pabrėžė, kad šio renginio organizavime bus reikalinga ne tik poskyrio valdybos, bet ir visų kitų narių pagalba.
         
Vakaronę tęsė jau  visiems pažįstamas muzikantas Kęstas, todėl skambant  gerai muzikai, kojos pačios nešė į šokių aikštelę.   Narių bei vakaro  svečių  plačios šypsenos bei gera nuotaika  rodė, kad  kur kas smagiau tarnauti draugaujant!  SERVO PER AMIKECO  !!!!!! Prisiminimų ir įspūdžių užteks visiems metams …