Šiaulių poskyrio pirmininke dar vienai kadencijai patvirtinta Laura Zaleskienė

2019 14 gruodžio TPA LS Šiaulių poskyrio pirmininkė Laura Zaleskienė

TPA LS Šiaulių poskyrio 2019 m. gruodžio 6 d. įvykusiame visuotiniame narių susirinkime valdyba, baigiantis kadencijai, atsiskaitė už savo veiklą, kuri buvo įvertinta Lietuvos skyriaus padėka.
Vėliau įvyko rinkimai.
Pirmininke perrinkta Laura Zaleskienė, valdyboje įvyko minimalūs pakeitimai – Vytautas Lukošius, Aidas Anikevičius, Tomas Jagutis, Judita Lukošiūtė, Vincas Urbonavičius, Rafik Kazarjan,  naująja iždininke išrinkta Kristina Šiurkuvienė, auditoriumi – Gediminas Čekas.
Ateities valdybos posėdžiuose nuspręsta kviesti aktyvius Šiaulių poskyrio narius pasidalinti idėjomis, naujos kadencijos planuose  yra nemažai projektų, naudingų ne tik Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriui, bet ir Lietuvos policijai, todėl ateinantys ketveri metai bus aktyvūs įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir idėjas.
 
Po oficialiosios susirinkimo dalies restorane “Žemaitis” įvyko 24-oji Kalėdinė vakaronė, kurios metu buvo apdovanoti poskyriui nusipelnę nariai – Rafik Kazarjan už viziją, Aidas Anikevičius – už Auto orientavimosi varžybų idėją, Vytautas Lukošius – už kelionių idėjas, Gediminas Čekas – už protų lavinimo idėją, Gitana Katkauskienė – už ilgametį iždo tvarkymą. Taip pat pasveikinti vakaronėje dalyvavę 2019 metų jubiliatai – Ruslan Mirnyj, vyriausiasis jubiliejininkas Alfonsas Krištopaitis, bei nusprendusi savo jubiliejų švęsti tą patį vakarą su poskyrio nariais – Asta Stonkuvienė.
Kiti metai Šiaulių poskyriui – jubiliejiniai, todėl stengsimės švęsti kartu su visos Lietuvos skyriumi, Lietuvos policijos bei užsienio šalių svečiais.