Šokoladinė šventė

2010 28 gruodžio

(TPA LS VST poskyrio pirmininkas Deividas Kerulis)

Š. m. gruodžio 22 d. artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga vyko nuostabi „Šokoladinė šventė“ vaikučiams. Į salę sugūžėjo burtininkai, didingieji karaliai, tigriukai, piratai, kaubojai, fėjos, zuikiai, lapės, liūtai, tigrai ir kiti pasakų herojai.

Šventės vedėjai „Šokolado meistrai“ supažindino visus dalyvius su šokolado istorija, jo gaminimo tradicijomis, pademonstravo kaip gaminami rankų darbo šokoladiniai saldainiai. Pasakų herojai vaikai patys prisigamino pačių įvairiausių šokoladinių saldainių su skaniausiais įdarais. Skanėstais vaišino savo tėvelius ir vieni kitus. Pro šalį vykęs ir vaikučius aplankyti užsukęs Kalėdų Senelis taip pat buvo privaišintas pačių vaikų pagamintais pačiais gardžiausiais bei didžiausiais rankų darbo saldumynais.

Linksma nuotaika susirinkusiuosius lydėjo visą vakarą. Kalėdų Seneliui vaikučiai deklamavo eilėraščius, minė mįsles, šoko, dainavo ir žaidė linksmus žaidimus. ŠOKOLADINĘ ŠVENTĘ vainikavo diplomų įteikimo ceremonija.

Kiekvienam vaikui buvo įteiktas garbingas ŠOKOLADO MEISTRO diplomas, pažymintis šokoladinių rankų darbo saldainių gaminimą ir degustavimą. Šventės mažieji dalyviai pasidavę aukščiausios kokybės šokolado kerams, nepraleido progos pasinaudoti pasitaikiusia galimybe ir nepasidrovėjo „susitepti“ rankų skystu šokoladu sėkmingai išmėgindami subtilias šokolado gamybos technologijas.

Kalėdinę šventę vaikučiams tapusia tradicine tikimės organizuoti ir sekančiais metais bei vėl visiems susirinkti prie Kalėdinės eglutės.

Laimingų artėjančių Naujųjų Metų !!!