Susipažinkite: TPA LS administratore pradėjo dirbti Eglė Žekaitė

2017 rugpjūčio 2 TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius

Nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus biure pagal darbo sutartį pradėjo dirbti nauja biuro darbuotoja administratorė Eglė Žekaitė. Ji pakeis iki šiol dirbusią ilgametę TPA LS biuro darbuotoją iždininkę Gražiną Žekienę. Taigi nuo šiol, paskambinę į TPA LS būstinę išgirsite jos balsą…

Eglė kalba lietuvių, rusų, lenkų, anglų kalbomis turi specialųjį išsilavinimą turizmo ir viešbučių administravimo srityse, turi 15-os metų darbo turizmo organizavimo ir planavimo srityje patirtį.

Numatyta, kad Eglė dirbs tokiu pat darbo grafiku, kaip ir ligi šiol dirbo iždininkė Gražina Žekienė.

Gražina su TPA LS buvo nuo pirmųjų mūsų organizacijos Lietuvoje gyvavimo dienų, t.y. oficialiai dirbo net nuo 1993 m. lapkričio 8 d. (sekretore-buhaltere, vėliau – iždininke).

Gražina per savo „rankas perleido“ net 8000 TPA narių, kruopščiai vedė jų apskaitą, atlaikė visą eilę TPA LS būstinės perkraustymų: iš dabartinio PD pastato Saltoniškių gatvėje (TPA LS biuras buvo 10 aukšte) į Policijos mokyklą, vėliau į „Sargybos“ redakciją, dar vėliau – į VRM Kultūros ir sporto rūmus, o galiausiai į dabartines biuro patalpas Aušros Vartų gatvėje.

Kaip sako pati Gražina, ji ir toliau lieka TPA nare ir ištikima TPA LS palydove…

Na o ką žada Eglė? Ogi ji žada padėti „išvesti TPA LS iš akmens amžiaus į 21-ąjį amžių…“

Ką tai galėtų reikšti, pamatysime J Akivaizdu, kad ji bus gerokai mobilesnė TPA LS biuro darbuotoja…lengvai pasiekiama ir išmaniųjų technologijų pagalba.

Beje, Eglė su TPA susipažino dar paauglystėje, kai kartu su mama dalyvaudavo TPA LS sąskrydžiuose.

Palinkėkime Eglei kuo greičiau įsilieti į mūsų darnų kolektyvą, „sustyguoti TPA LS biuro darbą“ ir teikti dar daugiau naudos visai gausiai TPA (Lietuvos skyriaus) bendruomenei…

Eglės kontaktus rasite mūsų svetainės kontaktų skyrelyje.