Šv.Kalėdas paminėti galima ir šaudymo varžybomis

29 gruodžio 2013

(TPA LS Zarasų poskyrio narė Jurgita Andriuškevičienė)

Gruodžio 23 dieną Ignalinos atominės elektrinės Apsaugos rinktinės šaudykloje vyko šaudymo varžybos, skirtos pažymėti Šv. Kalėdų šventei, kurias organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas bei Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Zarasų poskyris. Pirmąją komandinę vietą užėmė Prevencijos poskyrio komanda, antroji vieta atiteko Kriminalinės policijos komandai, o trečioji – administracijos komandai.

Asmeninėje įskaitoje, šaudydamas iš pistoleto PM, taikliausias buvo Prevencijos poskyrio atstovas, TPA LS Zarasų poskyrio narys Vadim Volkov, antroji vieta atiteko TPA LS Zarasų poskyrio pirmininkei Agnei Vanaginskienei, trečioji – Prevencijos poskyrio atstovui, TPA LS Zarasų poskyrio valdybos nariui Vaidui Glinskui.

Komandoms, užėmusioms prizines vietas, buvo įteikti medaliai ir diplomai, o asmeninėje įskaitoje užėmusiems prizines vietas – taurės ir diplomai.

Sveikiname nugalėtojus ir tikimės, kad tai liks graži tradicija paminėti Šv. Kalėdų šventę kartu su Zarasų PK pareigūnais bei TPA LS Zarasų poskyrio nariais.