Tinklinio turnyras Utenoje

2006 4 gruodžio

(Utenos poskyrio pirmininkas Albinas Pinkevičius)

Utenoje įvyko jau antrasis apskrities policijos asociacijų komandų tinklinio turnyras, Utenos policijos asociacijos taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko kviestos Anykščių, Molėtų TPA LS komandos.

Nedalyvaujant Ignalinos policijos asociacijos komandai, buvo nutarta turnyrą organizuoti iki trijų laimėtų setų. Turnyras prasidėjo Anykščių ir Molėtų komandų dvikova.

Šias rungtynes atkaklioje kovoje laimėjo Molėtų komanda rezultatu 3:0. Šeimininkai pirmą susitikimą žaidė su Anykščių komanda ir nugalėjo rezultatu 3:0. Utenos ir Molėtų komandų ,,draugystė“ aikštelėje baigėsi 3:0 uteniškių naudai. Teisėjai buvo griežti ir objektyvūs. Nuolaidų netaikė netgi šeimininkams.

Pagrindinė turnyro taurė atiteko šeimininkams. Antrąja vieta ir apdovanota taure džiaugėsi Molėtų TPA LS komanda, o trečioji vieta ir 3-osios vietos taurė atiteko Anykščių TPA LS komandai. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos.

Po tinklinio turnyro visi dalyviai dalijosi patirtimi, analizavo rungtynes, aptarinėjo būsimus renginius. Molėtų TPA LS poskyrio pirmininkas A.Čiža visus turnyro dalyvius pakvietė į Kalėdinį Krepšinio turnyrą, vyksiantį gruodžio mėnesio antroje pusėje, Molėtuose.

Tegyvuoja bendravimas ,,Servo per Amikeco“.