TPA Lietuvos skyriaus atstovės dalyvavo virtualiame pasauliniame bėgimo turnyre

2021 3 kovo TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius

2021 m. vasario 14 – 21 dienomis TPA pasaulinė Socialinė-Kultūros Komisija (SCC) organizavo virtualią TPA bėgimo savaitę.

Norime kartu su visais pasidžiaugti, kad  kovo 1 dieną gavome informaciją apie šios TPA virtualios bėgimo savaitės rezultatus.

Sąrašuose pateikti ir 2 atstovių iš Lietuvos rezultatai, t. y.  mūsų dalyvės buvo šios – Edita Krušinskienė (LT-8419, Vilnius) ir Jurgita Packevičienė (LT-6182, Pasvalys). Nežiūrint tomis dienomis Lietuvoje vyravusio arktinio oro, mūsų merginos atkakliai bėgo ir taip atstovavo TPA Lietuvos skyrių…

Matome, kad Edita užėmė labai aukštą 5 vietą pasaulyje tiek 5 km, tiek ir 10 km bėgime.

Jurgita puikavosi garbingoje pasaulinėje 13 vietoje  (10 km bėgime) ir 14 vietoje (5 km bėgime).

Reikia pastebėti, kad mūsų merginos palaikė puikų bėgimo tempą, o Edita 5 km distancijoje net gerokai aplenkė TPA pasaulinį prezidentą Pierre-Martin Moulin, kuris šią distanciją įveikė kartu su Jurgita… :)

Sveikiname mūsų nuostabiąsias ir kartu labai ištvermingas dalyves, jas delegavusius poskyrius, o taip pat labai džiaugiamės, kad TPA Lietuvos skyriaus vardas gražiai nuskambėjo, nežiūrint tikrai atšiauraus tos „bėgimo savaitės“ oro.

SCC žada, kad artimiausiu laiku vaizdinė virtualaus bėgimo savaitės medžiaga bus paskelbta atvirame internete adresu: https://www.youtube.com/channel/UC-jyACnsVnlWW7eQG-dhOJQ 

Servo per Amikeco!

CSCC letter to Sections_Virtual Race Week Results_01 03 2021

IPA Virtual Race Results 10km – F(1)-2-1

IPA Virtual Race Results 5km – F-1-1