TPA LS 14-osios poledinės žūklės varžybos ,,KUPIŠKIO MARIOS 2022“

2022 15 vasario TPA LS Kupiškio ir VST poskyrių informacija

Š. m.  vasario 12 d. ant Kupiškio marių ledo vyko tradicinės, 14-osios poledinės žūklės varžybos. Tarptautinės policijos asociacijos nariams ir kviestiniams svečiams.

Varžybas organizavo  Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kupiškio poskyris.

Varžybų metu buvo sugauta 23,122 kg. žuvų.

Komandinėje rungtyje nugalėtojais tapo TPA LS Biržų poskyrio komanda sugavusi 9,029 kg.

Antrąją vietą iškovojo TPA LS Vilniaus viešojo saugumo tarnybos poskyrio komanda sugavusi 4,070 kg. Žuvų.

Treti liko TPA LS Rokiškio poskyrio komanda sugavusi 3,457 kg. Žuvų.

Didžiausios žuvies konkurse nugalėjo Žilvinas Kareiva TPA LS Kupiškio poskyrio komandos narys sužvejojęs 183 gr. Svorio ešerį.

Daugiausia žuvies sugavo 5440 kg. Biržų komandos narys Robertas Kiburys.

Asociacijos narys Robertas išvirė skanią sriubą.

Visi pavalgę ir sotūs nuo sriubos ir patirtų įspūdžių išsiskirstė į namus.

***

Šių metų vasario 12 d. (šeštadienį) įvyko gražia tradicija tapusios TPA LS poledinės žūklės varžybos ,,KUPIŠKIO MARIOS 2022“, kurias jau 14 kartą organizavo TPA LS Kupiškio poskyris. Varžybose asmeninėje ir komandinėje įskaitoje varžėsi 21 žvejys, atvykęs iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. TPA LS Viešojo saugumo tarnybos poskyrį atstovavo Dalius Šalucha bei trys pareigūnai iš Kauno dalinio. Kadangi iš VST poskyrio vyko tik vienas žvejys, o Kupiškio poskyrio vienoje iš komandų trūko vieno žmogaus, buvo priimtas sprendimas padaryti jungtinę komandą. Oras buvo labai gražus ir po vyr. teisėjo paskelbto starto žvejai išsilakstė į visas keturias puses, tačiau tokio kibimo kaip visi tikėjosi nebuvo, žuvį reikėjo „įkalbinėti“. Vieniems pavyko geriau, kitiems blogiau, buvo ir tikrų gamtos mylėtojų (žvejų, kuriems nepavyko pagauti nei vienos žuvies). Po varžybų pabaigos signalo bei sugauto laimikio svėrimo procedūros, apdovanojimui buvo pakviesta komanda, kurią atstovavo ir VST poskyrio pareigūnas. Komandinėje įskaitoje VST poskyrio komanda užėmė II (antrąją) vietą, taip pat asmeninėje įskaitoje Dalius Šalucha užėmė II vietą. Jungtinę komandą atstovavo Dalius Šalucha, Vidas Bartasevičius, Rolandas Verbliugavičius.