TPA LS Alytaus ir Druskininkų poskyrių 2018 metų Kalėdinis vakarėlis

2018 gruodžio 10 TPA LS Alytaus poskyrio pirmininkas Dainius Blažys

2018 metų gruodžio 8 d. Pasvalyje vyko Kalėdinis Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus ir poskyrių pirmininkų susirinkimas. Susirinkimo metu TPA LS prezidentas Vytautas Pliuskus pateikė informaciją apie Pasulinį TPA kongresą Nyderlanduose. Vėliau skyriaus administratorė Eglė Žekaitė ir generalinis sekretorius Vytautas Jasuliavičius poateikė informaciją apie poskyrių veiklą, ataskaitas ir išdalino naujus 2019 metų nario pažymėjimus.

Po šio susirinkimo TPA LS Alytaus ir Druskininkų poskyrių valdybų pirmininkai Dainius Blažys ir Edgaras Suchanekas skubėjo į Druskininkus, kur vyko minėto poskyrių narių susitikimas. Kol poskyrių pirmininkai atstovavo savo poskyrius susirinkime, kiti poskyrių nariai šauniai leido laiką boulingo takeliuose. Pasibaigus varžyboms taurėmis buvo apdovanoti stipriausi vyrų ir moterų kategorijose, vietos buvo pasidalintos sekančiai:

Vyrų kategorija: 1- Juozas Grigas; 2-Gražvydas Jusaitis; 3-Giedrius Alminas;

Moterų kategorija: 1-Ineta Alminienė; 2-Vaida Grigelytė; 3-Edita Vaitkevičiūtė-Urbonienė;

Už varžybų pravedimą dėkojame teisėjui Artūrui Kliučinskui.

Po boulingo varžybų visi dalyviai galėjo pasimėgauti neeiline pramoga, vakarinis pasivažinėjimas po šventiškai išpuoštą Druskininkų miestą Kalėdiniu traukiniu. Nors oro sąlygos ir nelepino, tačiau visi dalyviai vyko su šypsenomis ir geromis nuotaikomis.

O patį vakarą vainikavo Alytaus ir Druskininkų poskyrių narių šventinė vakarienė, kurioje jau po ilgos kelionės į Pasvalį dalyvavo ir poskyrių pirmininkai: “ir jie ten buvo, alų midų gėrė, per barzdą varvėjo,  burnoj neturėjo…. “.

Iki kitų susimatymų….

Servo Per Amikeco