TPA LS delegacija viešėjo Latvijoje

2008 8 gruodžio

(Ramūnas Matonis – TPA LS gen. sekretorius)

Š. m. gruodžio 4-5 dienomis Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus delegacija, generalinis sekretorius Ramūnas Matonis ir 1-asis viceprezidentas Gintaras Bagužis, kolegų latvių kvietimu, lankėsi Rygoje ir Jūrmaloje, kur vyko Latvijos policijos 90-mečiui skirti renginiai.

Mūsų šalies delegacija buvo apgyvendinta Jūrmaloje. Pirmąją vizito dieną buvome nuvežti į kapines, kur su Latvijos kolegomis padėjome gėlių ant nežinomo kareivio kapo. Vėliau Policijos departamente vyko oficialus minėjimas, kuriame padėkos raštu apdovanotas ir TPA LS Vilniaus m. poskyrio narys Sigitas Mecelica.

Vakare mūsų laukė vakaras su Latvijos policijos koledžo kolektyvu, kuriame dalyvavo ir TPA Lenkijos skyriaus prezidentas, TPA Latvijos skyriaus, TPA Estijos skyriaus vadovai.

Antrąją dieną mums buvo pasiūlyta sudalyvauti Latvijos policijos koledžo studentų priesaikos ceremonijoje, kurios metu įteikėme suvenyrus draugams iš Latvijos ir Lenkijos.

Po atsisveikinimo vakarienės Latvijos policijos koledže, užsukame į Rygos municipalinės policijos oficialų priėmimą ir patraukiame namų link.