TPA LS Kalėdinis renginys PD poskyrio atstovų akimis…

2023 5 gruodžio TPA LS PD poskyrio valdybos narė Simona Ludavičiūtė

TPA PD poskyrio delegacija žiemos pradžią pasitiko gruodžio 1-ąją tradiciniame TPA respublikiniame metų pabaigos Kalėdiniame susirinkime, vykusiame sniegingame Šilalės rajone.

Dalyviai buvo supažindinti su pasaulinio TPA kongreso sprendimais, naujuoju pasaulinio TPA prezidentu ir valdybos nariais. Netrūko dėmesio ir TPA PD poskyrio veiklai per 2023 m. Mūsų atstovės, keliavusios į Italiją TPA Vičencos poskyrio 50-ečio

paminėjimą, pristatė savo įspūdžius, kuriuos sudėjo į nuotaikingą filmuką, suteikusį susirinkimo dalyviams nuotaikingų emocijų. TPA PD poskyris paskelbtas 2023-iųjų nominacijos TPA „Metų turistas“ nugalėtoju…

Pirmininkui Algiui Kojalai įteiktas stiklinis apdovanojimas su išgraviruotu tekstu už PD poskyrio narių aktyvų keliavimą. Ir dar ne viskas – PD poskyrio valdybos narys Vytautas Jasiulevičius nusipelnė šiltų padėkos žodžių už iš TPA Tarptautinės vykdomosios valdybos gautą apdovanojimą už svarbių prevencinių projektų veiklą.
Smagu per metus daug nuveikti ir būti už tai įvertintais. O pastebėti esame už poskyrio narių indėlį dalyvaujant įvairiose veiklose, draugišką vieni kitų palaikymą, aktyvumą ir organizuotumą.

Puikiai pavyko TPA Šilalės poskyrio pirmininkės Editos Aurilienės ir komandos organizuotas renginys.

Ačiū!