TPA LS Kelmės poskyrio nariai šventė dešimties metų jubiliejų

2006 lapkričio 29

(TPA LS Kelmės poskyrio valdybos narė Irma Kriščiūnienė)

Lapkričio mėn.25d. Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kelmės poskyris Kelmės kultūros namuose šventė dešimties metų jubiliejų.Pažymint pirmojo dešimtmečio jubiliejų Kelmės nariai organizavo šventę, kurios metu įvertino savo veiklą, pasidžiaugė nuveiktais darbais, numatė gaires ateičiai.

Į renginį, kuris buvo skirtas Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kelmės poskyrio veiklos dešimtmečiui pažymėti atvyko TPA LS 2-oji viceprezidentė Jolanta Žepnickienė, kuri poskyrio narius pasveikino TPA LS prezidento Ramučio Olekos vardu.

Poskyrio narius sveikino Kelmės poskyrio įkūrėjas, valdybos narys, Radviliškio poskyrio pirmininkas Rolandas Venckus, Kelmės rajono policijos komisariato viršininkas Arvydas Spurga, Seimo nario patikėtinis Borisas Markulis, Visuomeninės organizacijos „Jaunimo karjeros klubas“ pirminkė Aldona Vinčienė, „ABC“ klubo pirmininkė Dalia Viliūnienė, Kelmės ROTARY klubo narys Algis Armalis bei kiti svečiai.

O Šiaulių miesto poskyrio pirmininkas Arvydas Augas įteikė sveikinimą nuo generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus.

Į jubiliejų, Kelmiškių pasveikinti atvyko TPA Latvijos skyriaus viceprezidentas Vitalijus Kaluginas su savo kolegomis, kurie pasidžiaugė poskyrio veikla, papasakojo apie savo skyriaus veiklą.

Per praėjusį dešimtmetį Kelmės poskyrio nariai dalyvavo ne viename tarptautiniame projekte, išvykose į užsienį, TPA organizuojamose respublikiniuose sąskrydžiuose. Taip plėtėsi draugų ratas. Į šventę atvyko Radviliškio, Šiaulių m. ir rajono, Neringos, Trakų, Vilkaviškio, Kalvarijos, Šilutės, Raseinių poskyrio pirmininkai su savo kolegomis.

Įvertinant TPA LS Kelmės poskyrio narių veiklą Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus prezidento Ramučio Olekos padėkos raštais buvo apdovanoti poskyrio nariai Artūras Valčiukas, Vidmantas Bujokas, Živilė Norkienė bei Irma Kriščiūnienė.

Už dalyvavimą TPA LS valdybos paskelbtame fotonuotraukų konkurse „Akimirksniai“ diplomais buvo apdovanotos narės Živilė Norkienė ir Ornanda Viržintaitė.

Galime džiaugtis, kad mūsų poskyriui vadovauja žmogus, kuriam niekad netrūksta idėjų, energijos, nei savo laisvalaikio. Asociacijos poskyrio pirmininkės pastangų dėka poskyris gyvuoja ir kasmet pasipildo naujais nariais, išsiplėtė draugų ratas: bendraujama su kitų Lietuvos poskyrių nariais, dalyvaujama bendruose projektuose su kitomis visuomeninėmis organizacijomis, draugystės saitai jau nusitęsė ir už Lietuvos respublikos ribų.

Todėl visiems ypač džiugu buvo, kad buvo įvertinta ir poskyrio pirmininkės Vilmos Ancikevičienės veikla, ji už nuopelnus asociacijai apdovanota Tarptautinės policijos asociacijos įkūrėjo „Artūro Trupo atminimo ženklu“.

Po gausybės dovanų, sveikinimų ir linkėjimų buvo uždegtos žvakės, kurias uždegė kiekvienais metais įstoję nariai. Iškilmingai buvo priimti nauji nariai, kurie visų akivaizdoje pasižadėjo aktyviai dalyvauti asociacijos veikloje.

Poskyrio kaltininkai užsidėję gimtadienio kepuraites ir į rankas pasiėmę balionus, svečių lydimi išėjo į lauką ir visi kartu dainuodami gimtadienio dainą paleido balionus į dangų.

Renginio metu visi dalyviai vieni kitiems turėjo ką papasakoti. Skambant muzikai, teko išmėginti jėgas linksmosiose estafetėse, parodyti sumanumą ir išradingumą, o tuo pačiu pasidalinti patirtimi, aptarti problemas.

Dėkojame visiems savo draugams ir svečiams, ir tikime, kad mūsų poskyris sėkmingai tęs savo pradėtą veiklą, o jo nariai puoselės Tarptautinės policijos asociacijos idėjas, skleis gerąją patirtį.