TPA LS metų pabaigos -Kalėdinis – susitikimas

7 gruodžio 2021 TPA LS generalinis sekretorius Vytautas Jasiulevičius

„Draugystės nesumenkina nei atstumas, nei laikas, nei nelaisvė, nei karas, nei kančia, nei tyla. Kaip tik į šią dirvą ji giliausiai suleidžia šaknis. Ir šioje dirvoje ji pražysta. ” (Australų poetė Pam Brown)

TPA LS metų pabaigos – Kalėdinis – susitikimas buvo geras ne tik todėl, kad tokių renginių esame gerokai išsiilgę, tačiau ir todėl, kad jis buvo puikiai organizuotas tikrų draugų susitikimas…

2021 m. gruodžio 3 d. nuo 16 val. į Alytuje esantį „Dzūkų alaus restoraną“ rinkosi gausus ir, kas svarbiausia, – puikiai nusiteikusių TPA bičiulių būrys iš visos Lietuvos. Sugužėjo 8 dešimtys…

Daugeliui, siekiant išvengti perkaitimo, prevenciškai buvo pamatuota kūno temperatūra. Poskyriams buvo išdalinti naujieji 2022 m. TPA nario pažymėjimai, juos „paskaninant“ ir TPA LS juodojo šokolado plytelėmis…

Visus susirinkusius šeimininkų vardu pasveikino ir pristatė viso vakaro dalyvių „teises ir pareigas“ TPA LS Alytaus poskyrio pirmininkas Dainius Blažys, o šiam sveikinimui sustiprinti skyrė Alytaus muzikos mokyklos jaunųjų kanklininkių ir smuikininkių ansamblių pasirodymą.

Vėliau į susitikimo dalyvius kreipėsi TPA LS prezidentas Vytautas Pliuskus, kuris visiems pažadėjo „Kalėdų neatimti“…

Sveikinimo žodžius tarė svečiai: VSAT vado pavaduotojas Vidas Mačaitis, Marijampolės AVPK viršininkas Harimantas Poškevičius, Kriminalinės policijos veteranų asociacijos prezidentas Algirdas Matonis.

Susirinkusiems buvo pristatytas prezidento Vytauto Pliuskaus, iš per metus įvykusių renginių, įvykių fotografijų sukurtas, TPA Lietuvos skyriaus veiklą 2021 m. pristatantis filmukas, kurį artimiausiu metu internetu galės pamatyti ir platesnė auditorija.

Renginyje grojo ir renginį vedė grupė „Pronto” su Vitalijumi Plauska (kuris yra Alytaus AVPK pareigūnas) ir Giedriumi Griškevičiumi (jis yra Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius). Savaime aišku, kad vienu iš renginio vedančiųjų buvo ir TPA LS Socialinės ir kultūros komisijos pirmininkas Rytis Kostiuška, kaip gi be jo… 😊

Prezidentas Vytautas Pliuskus susirinkusiems paskelbė Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos įsakymą, kuriuo „už bendradarbiavimą su Lietuvos policija“ pareikštos padėkos ir įteikti atminimo ženklai Vytautui Jasiulevičiui, Rolandui Šepečiui, Dainai Seibutienei, Dainiui Blažiui ir Gintarui Šalčiui.

Taip pat buvo įteiktos TPA LS įsteigtos nominacijos „Už aktyvią veiklą TPA ir policijoje“, kurios „sustiprintos“ ir piniginėmis 200 EUR lėšomis, skiriamomis iš TPA LS iždo. Šios nominacijos šiemet atiteko Vilniaus m., Biržų ir Utenos poskyriams.

Vėliau vakaro dalyvius linksmino Alytaus klounas Albertukas.

TPA LS  tradiciškai įsteigė net 9 humoristines nominacijas. Jas atitinkamai pristatė Rytis Kostiuška. Šiemet šios nominacijos buvo pristatytos taip:

  1. Nominacija už TPA gretų gausinimą 2021 m. – Viešojo saugumo tarnybos poskyris.

Kiti pretendentai buvo Sakartvelas ir Prienų poskyris.

  1. Nominacija „Metų ryšininkas“ 2021 m. – Dainius Blažys už mobiliojo ryšio operatoriaus administravimą.

Kiti pretendentai buvo Vytautas Jasiulevičius už informacijos pateikimą per internetinius ryšius ir Vytautas Jasiulevičius už mobilų ryšį su Sakartvelu.

  1. Nominacija „Metų Like“ 2021 m. – Darius Joneikis už daugiausia Like Facebooke.

Kiti pretendentai buvo Darius Banėnas už tai, kad yra kaunietis ir Deividas Kerulis už tai, kad yra optimistas.

  1. Nominacija „Metų piligrimai“ 2021 m. – Klaipėdos miesto poskyris už kelionių organizavimą.

Kiti pretendentai buvo Utenos poskyris už kelionių organizavimą moterims ir Laura Zaleskienė už pėsčiųjų žygį.

  1. Nominacija „Metų medžiotojas“ 2021 m. – Rimas Leleckas už gražias nuotraukas.

Kiti pretendentai buvo Jurgita Juozaitytė, Prienų poskyrio pirmininkė už gausiausiai pateiktus vaikų piešinius konkursui ir Alvydas Ramanauskas, Kaišiadorių poskyrio pirmininkas už gausiausius pasiūlymus nominacijoms.

  1. Nominacija „Matomiausias pirmininkas“ 2021 m. – Algis Kojala už daugiausia savo nuotraukų mūsų tinklalapyje.

Kiti pretendentai buvo Sigitas Petkevičius už tai, kad yra Kojalos kolega ir Rolandas Šepetys už tai, kad taip pat yra vilnietis ir daug rašantis į mūsų tinklapį.

  1. Nominacija „TPA Senelis Šaltis“ 2021 m. – Gintaras Šaltis už pavardę

Kalėdų Senelis už tai, kad toksai yra

Vytautas Pliuskus už tai, kad nuolat sugalvoja siurprizų ir dovanų

  1. Nominacija „Metų proveržis“ 2021 m. – Prienų poskyris už santykinai didžiausią priimtų narių skaičių.

Kiti pretendentai buvo Pavelas Staškevičius, kuris sugebėjo į Alytų atvežti 5 VSAT poskyrio narius ir Darius Mieščionaitis, kuris sugebėjo į Alytų atvežti 5 Kalvarijos poskyrio narius.

  1. Nominacija „Metų komersantas“ 2021 m. – Sigetomas Olšauskas už TPA ženklų padarymą Ukrainoje.

Kiti pretendentai buvo Eglė Žekaitė už sugedėjimą tvarkyti TPA LS iždą, t. y. sudurti „galą su galu“ ir Edvardas Domarkas, Skuodo poskyrio pirmininkas už sugebėjimą parduoti Skuodo policijos komisariato viršininko vietą Palangos poskyrio pirmininkui Kęstučiui Bončkui.

Vakaro metu buvo organizuotas teletiltas su bičiuliais Sakartvele, t. y. didele TPA draugų grupe, su kuria TPA Lietuvos skyrius palaiko kaip tik įmanoma glaudesnius ryšius. Teletilto pagalba TPA narių grupės ir Sakartvelo (Georgia) Policininkų asociacijos narių vardu sveikinimus tarė ir šviežio vyno taure įprasminantį tostą pakėlė šios grupės generalinis sekretorius Irakli Kadagidze.

Na ir kaip gi be vakaro deserto?… :)

Kaip svarbi yra „uoga ant deserto“, taip pat reikšminga buvo ir visą koncertinę vakaro programą „pagardinusi“ Rytietiškų pilvo šokių studijos NAILA šokėjų trupė.

Žodžiu, vakaras buvo tikrai vykęs, sulaukęs daug padėkos žodžių organizatoriams ir suteikiantis stiprų stimulą ateities renginiams.

Ačiū Alytaus poskyriui už pastangas ir išradingumą, dalyviams – už dalyvavimą ir gerą nuotaiką.

Servo per Amikeco!