TPA LS narys iš Kauno Vytautas Marcinkevičius ir vėl Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionas!

2013 gruodžio 22

(TPA LS Kauno poskyrio sekretorius Vytautas Atkočius)

Nuo 2002 m. Lietuvos sunkiosios atletikos senjorai kiekvienų metų gruodžio mėnesį išbando jėgas Lietuvos čempionate. Jau ne pirmą kartą susirinkę į dvyliktąjį čempionatą Panevėžyje pasidžiaugė, kad jų gretos neretėja, o rezultatai gerėja.

Kaip ir kiekvienais metais šiame čempionate dalyvavo ir Kauniečiai, kurių tarpe dalyvavo ir Vytautas Marcinkevičius (Kauno AVPK Kauno m. Santakos policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus postinis, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kauno poskyrio  narys nuo 1999 metų ), kuris senjorų sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo jau ketvirtą kartą.

Jis startavo ketvirtoje amžiaus grupėje (50-54 metų) ir 77 kg svorio kategorijoje. Vytautas Rovimo rungtyje du kartus gerino Lietuvos rekordą. Išrovęs 86 ir 90 kilogramų sveriančią štangą jis ženkliai atitrūko nuo savo priešininkų. Stūmimo rungtyje Vytautas išstūmė 111 kilogramų sveriančią štangą ir dvikovėje surinko 201 kilogramų, bei iškovojo pirmąją vietą. Beje, 2011 metais, kai Vytautas Marcinkevičius taip pat tapo tokio pat čempionato nugalėtju, jo rezultatas šioje rungtyje buvo 192 kilogramai.

Bendroje įskaitoje Kauno komanda užėmė antrąją vietą.

Atsiradusi tradicija fotografuotis su Tarptautinės policijos asociacijos vėliava Vytautą supažindino ne tik su sporto kolega, bet ir su Tarptautinės policijos asociacijos Estijos skyriaus nariu Aivar Zarubin, dalyvavusio šiame čempionate.kaip Estijos sunkiosios atletokos senjorų komandos atstovui.